Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pobierz plik

Decyzją papieża Franciszka rok 2021 jest poświęcony Świętemu Józefowi. Aby zachęcić naszych uczniów do zaprzyjaźnienia się z Józefem, opiekunem Świętej Rodziny, zaproponowaliśmy konkurs plastyczny. Należało stworzyć stojącą postać św. Józefa. Przedstawiamy wyniki konkursu, który zakończył się 19 marca, w uroczystość św. Józefa.

Grand Prix - Marta Janik kl. 7a

I miejsce - Bianka Damek kl. 1a i Karol Zieliński kl. 3a

II miejsce - Wiktor Ząbek kl. 1a

III miejsce - Maria Czauderna kl. 1a i Emilia Łęgowska kl. 2a

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

IMG 9850
IMG 9853 IMG 9851
IMG 9855
IMG 9849 IMG 9857
IMG 9852 IMG 9846
IMG 9858 IMG 9845
IMG 9847

Świetlica szkolna to miejsce wielu możliwości. Dowodem na to, jest zainicjowany przez zespół świetlicowy projekt edukacyjno-społeczny „Dzieci dzieciom: Wielkanoc” oparty na współpracy ze środowiskiem lokalnym. Wynikiem naszej kreatywnej aktywności, ciężkiej pracy oraz zaangażowania jest przedstawienie wielkanocne zrealizowane w formie online. W projekt ten zaangażowały się placówki z terenu powiatu bielskiego tj., Przedszkole nr 12 w Bielsku-Białej, Katolickie Przedszkole „Pod Skrzydłami” w Hecznarowicach oraz Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Hecznarowicach. Dzięki wzajemnej współpracy zarówno dzieci, jak i nauczyciele mogli przekazać sobie życzenia świąteczne oraz posłuchać wspaniałych piosenek i wierszyków.

Nasze przedstawienie „Pan Zmartwychwstał” możecie już zobaczyć na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

Korzystając z okazji, nauczyciele świetlicy, pragną złożyć wszystkim serdeczne życzenia: pomyślności, dużo zdrowia i uśmiechu, wszelkich łask bożych oraz błogosławieństwa Bożego w tym pięknym okresie Wielkiej Nocy. Wesołego Alleluja!

Pragniemy także z całego serca podziękować wszystkim, którzy umożliwili nam zrealizowanie wszystkich naszych pomysłów. Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, wytrwałość oraz uśmiech i pełną mobilizację. Dziękujemy rodzicom, za chęć współpracy i przygotowanie dzieci do przedstawienia. Dziękujemy s. Dyrektor oraz s. wicedyrektor, za zgodę na realizację projektu i duchowe wsparcie oraz ciepłe słowa i uśmiech. Dziękujemy także Pani Agnieszce, za nagranie naszego przedstawienia i zmontowanie filmiku oraz jego publikację w mediach społecznościowych.

10zasadplakat uczniowie plakat 10zasadplakat rodzice plakat

bg

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.