Czytany 1683 razy
Czytany 1492 razy
Czytany 543 razy

WESPRZYJ NAS

 

Wspieraj i miej wpływ na rozwój naszej szkoły

Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner to szkoła w której dbamy o nieustanny rozwój. Pragniemy by każdy uczeń mógł u nas odkrywać swoje pasje, talenty, realizować swoje plany i marzenia. Pozyskując środki na kolejne inwestycje i wsparcie działalności edukacyjno-wychowawczej, sprawiamy, iż uczniowie mają dostęp do edukacji na najwyższym poziomie, wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju i możliwość. 

Dziękujemy wszystkim wspaniałym przyjaciołom, którzy od wielu lat pomagają nam budować naszą szkołę i wspierają rozwój młodych ludzi. 

pieniadze   procent   portfel

Pomoc materialna

Przekazanie na rzecz szkoły potrzebnych sprzętów czy materiałów (np. biurowych, papierniczych, nagród dla młodzieży biorącej udział w konkursach itp.) – w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

 

Przekazanie 1,5% podatku

W ramach rocznego zeznania podatkowego można przekazać 1,5%. Wystarczy wskazać, że Twój procent podatku dochodowego przekazujesz Fundacji „Światło Życie”, podać numer KRS 0000071891, a w miejscu cel szczególny wpisać „Bielsko-Biała - szkoła ZCBM”.

 

Pomoc finansowa

W ramach pomocy finansowej można jednorazowo przekazać darowiznę na cele edukacyjne.

 

Działalność edukacyjno-wychowawcza z możliwością wsparcia finansowego:

  • dożywianie
  • dofinansowanie wyjazdów i wycieczek szkolnych
  • zakup materiałów papiernicznych
  • wyposażenie sal lekcyjnych
  • zagospodarowanie terenu wokół szkoły - plac zabaw i ścieżka ruchowa
  • zakup sprzętu multimedialnego
  • wynajem miejsc parkingowych na stadionie miejskim (Od 1 września 2022 roku nasza szkoła ma podpisaną umowę ze stadionem miejskim na wynajem miejsc parkingowych dla nauczycieli i rodziców. Korzystanie z parkingu jest związane z comiesięczną opłatą za wynajem i ubezpieczenie OC, której nie możemy finansować z publicznych środków.)

Od 1 września 2019 r. funkcjonuje jeden numer rachunku bankowego Rady Rodziców działającej oddzielnie w każdej szkole (szkole podstawowej i liceum). W celu prawidłowego funkcjonowania tego rachunku bardzo proszę, aby wszystkie wpłaty darowizny które będą dokonywane na to konto zawierały skrót:

RRSP – dla wpłat dokonywanych na Radę Rodziców Szkoły Podstawowej

RRLO – dla wpłat dokonywanych na Radę Rodziców Liceum Ogólnokształcącego

W przypadku wpłaty na komitet rodzicielski oprócz skrótu, w tytule przelewu proszę napisać: KOMIETET, nazwisko ucznia, którego dotyczy wpłata oraz klasę do której uczęszcza. Natomiast przy wpłacie darowizny na parking w tytule przelewu proszę napisać: PARKING, nazwisko ucznia oraz klasę.

Stosowanie powyższych skrótów umożliwi prawidłowe księgowanie środków finansowych zbieranych przez Rady Rodziców oraz pozwoli na sprawne udzielanie informacji o stanie salda na rachunku dla każdej Rady Rodziców oddzielnie. 

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO RADY RODZICÓW

15 1240 4142 1111 0010 7491 1865

 

 

 Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie!

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.