W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zebranie dla rodziców uczniów klasy 1 szkoły podstawowej planowane na czerwiec zostaje odwołane.

W najbliższym czasie podane zostaną szczegółowe informacje jak będzie wyglądało potwierdzenie woli uczęszczania do szkoły poprzez dostarczanie brakujących dokumentów i zamawianie mundurków.

10 czerwca( środa)       11.30 - 15.30

16 czerwca ( wtorek)    11.30 - 15.30

18 czerwca Czwartek)   11.30 - 15.30

Oddawanie zestawów podręczników

15 czerwca( poniedziałek) 12.30 - 16.00   klasa 4  i 7

17 czerwca ( środa)           8.00 - 12.00   klasa 8

19 czerwca ( piątek)          8.00 - 12.00   klasa 5 i 6

Witajcie

w związku z zaistniałą sytuacją w jakiej od dłuższego czasu znaleźliśmy się wszyscy i jednoczesnym brakiem możliwości spotkania się i zorganizowania naszego wspólnego, szkolnego dnia sportu, którego dyscypliny rozgrywały się każdego roku na naszym szkolnym boisku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom większości i przy Waszej ogromnej pomocy zapraszamy na wirtualne święto sportu w internecie.

Zapraszamy na rolki, rowery, hulajnogi...

pogramy w piłkę, szachy i tenisa.

Powspinamy się po skałkach, pobiegamy po bieżni i pospacerujemy po lesie, pojedziemy na motorze :)

Wszystko w imię zasady, że " w zdrowym ciele zdrowy duch"

Zapraszamy : )

Z ogromną radością informujemy, że organizowany w naszej szkole już po raz jedenasty Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas V, VI, VII, VIII szkół podstawowych został uwzględniony przez Śląskie Kuratorium Oświaty w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły. Oznacza to, że od teraz laureaci naszego konkursu, którego organizatorką i dobrą duszą jest pani mgr Anna Chorąży, mogą otrzymać dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół średnich. Bardzo się cieszymy z tej decyzji!

Nasz konkurs towarzyszy na liście innym, ważnym zawodom wymienianym na świadectwie, wśród których znajdują się między innymi:

• XLIII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej
  • XXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,Mieszkam w Beskidach"
  • XXIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkursu Wiedzy Biblijnej  „Jonasz”
  • VIII Powiatowo-Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej
  • Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Singalong
  • Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • XXV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej dla klas VI – VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020
  • Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • Konkurs języka angielskiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ZSO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej
  • Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców
  • Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu  Dziewcząt i Chłopców

bg

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.