Czytany 1585 razy

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Jest równocześnie obdarowany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.”
(św. Jan Paweł II)

Z sercem pełnym wdzięczności Panu Bogu za piękną pogodę, za Bożą opiekę podczas festynu, pragniemy zwrócić się do wszystkich, zaangażowanych i obecnych na naszej imprezie, ze słowami uznania i podziękowania. To wielkie święto rodzinne,  przygotowywane przez wiele miesięcy – ogromne dzieło całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pomoc w organizacji festynu,  ofiarne, wielkie serca! Od wczesnych godzin rannych wiele osób trudziło się przy robieniu dekoracji, rozkładaniu namiotów i przygotowaniu stoisk. Wielu pomagało przy porządkowaniu terenu szkolnego po zakończeniu imprezy.

Bóg zapłać za wszystko! Niech Miłosierny Jezus wynagrodzi wszelki trud i poświęcony czas.

Zapraszamy do udziału uczniów klas 7 i 8.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wakacje.smartbb.pl

W maju odbyło się rozdanie nagród z XII Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas 5 i 6 oraz 7 i 8 szkół podstawowych. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie udział wzięło 400 uczniów z 17 szkół. Do drugiego etapu, który odbył się w naszej szkole, zakwalifikowało się 89 uczniów, z których wyłoniliśmy 18 laureatów (po 9 z każdej kategorii), którzy zostali nagrodzeni. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy nauczycielom za trud włożony w ich przygotowanie.

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole został ubogacony obecnością studentów z Akademii Techniczno-Humanistycznej, z Instytutu Pedagogiki w Bielsku-Białej. Studenci przybyli do nas z niespodzianką w postaci przedstawienia teatralnego pt. Królewna Śnieżka. Dziękujemy Pani Prodziekan dr Justynie Wojciechowskiej i Panu Dziekanowi prof. Ernestowi Zawadzie za obecność, życzliwość i współpracę. Studentom dziękujemy za przemiłą niespodziankę a dzieciom za piękną postawę i zaangażowanie.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

30 maja w naszej szkole odbyła się prelekcja dotycząca Żołnierzy Wyklętych podczas której uczniowie klas IV- VI dowiedzieli się kim byli Żołnierze Wyklęci i w jakich trudnych warunkach musieli walczyć o wolną Polskę. Ponadto poznaliśmy historię  kpt. Henryka Flame ,,Bartek" i podlegających mu żołnierzy. Zobaczyliśmy  również broń jaką używali nasi dzielni żołnierze. Bardzo dziękujemy Panom : Ireneuszowi Pająkowi i Aleksandrowi Bujak za ciekawe przeprowadzenie zajęć i zaangażowanie w kształtowanie postawy patriotycznej naszych uczniów.

10zasadplakat uczniowie plakat 10zasadplakat rodzice plakat

bg

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.