Strona 1 z 3

W dniu 21 września klasa 1a wybrała się do Galerii Sfera do sali zabaw  ,,Fikołki". Tam przez dwie godziny bawiliśmy się w najlepsze, skacząc, biegając, zjeżdżając, budując.. :) Było wspaniałe, zobaczcie sami ;) :)

W ramach tygodnia profilaktyki chorób zakaźnych klasa 3a, poszukiwała odpowiedzi na pytania; Jak dbać o zdrowie własne i najbliższych oraz co robić by zapobiegać chorobom zakaźnym?

Części teoretycznej towarzyszyły różne działania artystyczne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Zgodnie z powiedzeniem „W zdrowym ciele zdrowy duch” najmłodsi Uczniowie naszej szkoły umiejętnie łączą miłe z pożytecznym.

Aktywność fizyczna w obiekcie sportowym Rekord jest tego doskonałym przykładem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś Muzeum Fauny i Flory w Jaworzu to polecamy Ci to miejsce. Czeka Cię tutaj wiele niespodzianek i atrakcji przyrodniczych, Jeśli nie boisz się węży, skorpionów i innych uznanych za niebezpieczne gadów i płazów, to zachęcamy do wizyty w tym obiekcie.

Klasa 3a kolejny raz uczestniczyła w klasowych warsztatach kulinarnych. Tym razem przygotowaliśmy pyszne sałatki owocowe oraz jarzynowe. Zamiast słodyczy postawiliśmy na zdrowe, pełne witamin drugie śniadanie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

W piątek, 16 września, Uczniowie klas: 1, 2a, 2b oraz 3 SP wraz ze swoimi Paniami Wychowawczyniami oraz Siostrami Katechetkami wzięli udział w pierwszej w tym roku Mszy Świętej szkolnej.

Najmłodsi Uczniowie świetnie znają słowa świętego Augustyna ,,Kto śpiewa, ten dwa razy się modli" :)!  Głośny i radosny śpiew Uczniów, wspomagany muzycznym akompaniamentem Siostry Heleny, na pewno pochodził z głębi małych serduszek!

Uczniowie oraz Panie Nauczycielki aktywnie włączyli się w udział we Mszy Świętej, czytając Słowo Boże, śpiewając psalm, prowadząc modlitwę wiernych oraz niosąc dary ofiarne w procesji do ołtarza.

Pierwszej Eucharystii przewodniczył Ksiądz Piotr Niemczyk, który podczas kazania przypomniał Uczniom, rozpoczynającym rok szkolny, a zwłaszcza Pierwszoklasistom, jak bardzo ważne jest szczere, rzetelne podejście do obowiązków szkolnych.

Po Mszy Świętej Ksiądz Piotr poświęcił tornistry naszych Pierwszaków, tak, aby wszystkie nasze przybory szkolne służyły zdobywaniu wiedzy i...żeby się nie zgubiły :)

Strona 1 z 3

bg

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.