19 czerwca 2019 r. po raz kolejny pożegnaliśmy rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy. Z pasją odkrywaliśmy tajniki wiedzy, poszukiwaliśmy piękna, prawdy i mądrości w różnych dziedzinach życia.

Wdzięczni za otrzymane łaski i nieustanną opiekę, podziękowaliśmy Panu Bogu podczas uroczystej Eucharystii w Kościele Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej. Podczas homilii ks. Marcin Aleksy przypomniał nam, że wakacje nie są czasem odpoczynku od modlitwy i lektury Słowa Bożego, wprost przeciwnie, powinniśmy umacniać głęboką relację z Bogiem.

Pod koniec nabożeństwa Siostra Dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły za trud nauki, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność. Życzyła wszystkim Błogosławieństwa Bożego, obfitych łask i zasłużonego odpoczynku podczas upragnionych wakacji.

Po Mszy Świętej uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas na uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono świadectwa i nagrody.

Drodzy wychowankowie, życzymy Wam pięknych i beztroskich wakacji. Mamy nadzieję, że wrócicie do szkoły z nową energią i zapałem do nauki. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Od kilku lat w naszej szkole przyznawane są stypendia za wysokie wyniki w nauce lub szczególne osiągnięcia sportowe. W tym roku szkolnym przyznano stypendia następującym osobom:

Uczniowie Szkoły Podstawowej:

• Wiktoria Staszko
  • Szymon Soszka
  • Franciszek Kwoczyński

Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni. Brawo Wy!

W dniu 17.06.2019r. uczniowie klasy pierwszej LO : Błażej Kwaśniewski i Jakub Chorąży pod opieką pani Anny Chorąży udali się do kościoła pw. NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej, aby podsumować XV edycję ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei".

Całą uroczystość rozpoczęło nabożeństwo ekumeniczne, któremu przewodniczył ks.bp Piotr Greger. Następnie przemówienie wygłosiła prezes Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego pani Grażyna Chorąży, która podsumowała tegoroczną akcję "Pól Nadziei".

W kończącym się roku szkolnym 2018/2019, 62 szkoły z Bielska-Białej i powiatów bielskiego, jedna szkoła ze Skoczowa oraz Nowej Wsi przekazały kwotę 182.697,32.

W przeciągu 15 lat trwania akcji „Pola Nadziei” uzbierano kwotę 2.627.481,66 zł.

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie i puchar za szczególne zaangażowanie w realizację programu. W mijającej już edycji "Pól Nadziei" przekazaliśmy kwotę 3.721,52 zł z następujących akcji: zbiórka publiczna w sklepie sieci Tesco, sprzedaż ciast, stoisko na festynie szkolnym.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

pola

To był już osiemnasty festyn szkolny, przygotowany przez społeczność Zespołu Szkół Zgromadzenia Córek Bożej Miłości. W sobotę  8 czerwca bawili się wszyscy razem, niezależnie od wieku. Największymi atrakcjami były zabawa fantowa, z możliwością wygrania trzech rowerów, pokaz talentów tanecznych, teatralnych najmłodszych uczestników festynu czy mecz siatkówki uczniów gimnazjum i liceum.  Dochód z festynu - także ze sprzedaży wspaniałych przysmaków: ciast, ciasteczek, sałatek, grilla, oscypków, waty cukrowej… - będzie przeznaczony na budowę parkingu szkolnego.

"Damy serca i waleczni rycerze, czyli królewska biesiada ZCBM" - pod takim hasłem społeczność szkół Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej przygotowała kolejny festyn szkolny. 8 czerwca zabawa trwała do wieczora.

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.