Strona 1 z 3

W środę 28.09 pierwszoklasiści po raz pierwszy wzięli udział w warsztatach edukacyjnych w Zamku Sułkowskich.  Uczniowie najpierw odwiedzili ekspozycję związaną z strojami ludowymi z okolic Bielska, a później samodzielnie ozdobili płócienne Etnotorby wzorami cieszyńskich,,hoczków". Było wesoło i kolorowo. Wracając do szkoły, zrobiliśmy zdjęcia  w naszej anielskiej fotobudce. Zobaczcie sami :)

W poniedziałek 26 września w sali lekcyjnej nr. 8 Uczniowie klasy 3a pojawili się w nietypowych jak na warunki szkolne strojach. Po chwili namysłu nie trudno było się domyślić, że wszystko za sprawą obchodzonego w szkole Dnia Języków Obcych.

Wśród trzecioklasistów dominowały stroje bawarskie, prezentacje oraz występy muzyczne w języku niemieckim :)

Zapraszamy zobaczcie jak połączyliśmy naukę z zabawą:)

W dniu 21 września klasa 1a wybrała się do Galerii Sfera do sali zabaw  ,,Fikołki". Tam przez dwie godziny bawiliśmy się w najlepsze, skacząc, biegając, zjeżdżając, budując.. :) Było wspaniałe, zobaczcie sami ;) :)

W ramach tygodnia profilaktyki chorób zakaźnych klasa 3a, poszukiwała odpowiedzi na pytania; Jak dbać o zdrowie własne i najbliższych oraz co robić by zapobiegać chorobom zakaźnym?

Części teoretycznej towarzyszyły różne działania artystyczne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Zgodnie z powiedzeniem „W zdrowym ciele zdrowy duch” najmłodsi Uczniowie naszej szkoły umiejętnie łączą miłe z pożytecznym.

Aktywność fizyczna w obiekcie sportowym Rekord jest tego doskonałym przykładem. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś Muzeum Fauny i Flory w Jaworzu to polecamy Ci to miejsce. Czeka Cię tutaj wiele niespodzianek i atrakcji przyrodniczych, Jeśli nie boisz się węży, skorpionów i innych uznanych za niebezpieczne gadów i płazów, to zachęcamy do wizyty w tym obiekcie.

Strona 1 z 3

bg

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.