Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi
 Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner
w roku szkolnym 2019/2020 - Semestr I

  • Zajęcia humanistyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Anna Dzida

    języka polskiego

    teatralne

    środa

    piątek

    14.10-15.45

    14.10-14.55

    10

    2

    Patrycja Chudy

    historyczne, WOS 

    czwartek wg potrzeb

    6:50-8:20

    11

    Dorota Tałaj

    języka polskiego

    poniedziałek

    7.30 - 8.15

    12

    s. Joanna Tomczyk

    biblijne

    czwartek

    14.10-14.55

    pokój psycholog

    Beata Bakalarska

    ortograficzne

    piątek

    7.30 - 8.15

    8

  • Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    matematyczne

    poniedziałek

    poniedziałek

    7:30-8:15

    12.25-13.10

    8

    8

    Katarzyna Błachut

    matematyczne

    poniedziałek

    14.10-14.55

    5

    Marzena Gruzło

    biologiczne

    czwartek

    14.10-14.55

    10

    Aneta Gut Sulima

    fizyczne

    poniedziałek

    7:20-8:15

    10

    Barbara Hańderek-Kurcz

    matematyczne

    czwartek

    14.10-14.55

    12

    Anna Rączka

    matematyczne

    wtorek

    7:30-8:15

    7

    Joanna Then

    chemiczne

    poniedziałek

    7:30-8:15

    13

    s. Agata Warchoł

    matematyczne

    czwartek kl.2

    piątek kl.4

    13:20-14:05

    13:20-14:05

    1

    18

    Anna Tkocz

    geograficzne

    środa

    15:00-15:45

    13

  • Zajęcia językowe

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Małgorzata Walczak

    języka angielskiego

    wtorek

    środa

    14.55-15.40

    7.30-8.15

    11

    10

    Anna Chorąży

    języka angielskiego

    poniedziałek kl.8

    piątek kl.5

    7:30-8:15

    7:30-8:15

    12

    1

    Agata Giczala-Naróg

    języka niemieckiego

    poniedziałek 

    15:00-15:30

    13

    Katarzyna Gucwa

    języka angielskiego

    czwartek

    15:00-15:45

    2

  • Zajęcia artystyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Anna Rączka

    muzyczne

    środa

    7:30-8:15

    7

    Tomasz Wiatrowski

    chór szkolny

     

    muzyczne

    poniedziałek kl.7-8

    wtorek kl.7-8

    piątek kl.5-6

    6.50 -8.25

    13.20-14.05

    7.30-8.25

    1

    1

    5

  • Zajęcia sportowe

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Sławomir Błachut

    SKS

    środa

    15:45-17:00

    sala gimn.

    Dorota Duława

    SKS

    wtorek 

    15:45-17:00

    sala gimn.

    Aleksander Trojak

    piłki nożnej

    środa kl.1

    wtorek kl.2

    wtorek kl.3

    7:30-8:15

    12.25-13.10

    7:30-8:15

    sala gimn.

  • Inne zajęcia

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Michał Paździora

    zajęcia szachowe

    czwartek  kl. 1, 2

    czwartek  kl. 3-6

    6.50-7.30

    7.30-8.25

    3

    6

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.