Kadra pedagogiczne

  • Dyrekcja

     S. Dyrektor  wicedyrektor

    s. mgr JUSTYNA LAMPA

    Dyrektor

    s. mgr HELENA SKUPIEŃ

    Wicedyrektor

    PIETKA

    Posługa duszpasterska

    ks. RYSZARD PIĘTKA

    • Pedagog szkolny

      mgr BARBARA LEGIERSKA

      mgr ANNA HAJMAN

    • Religia

      s.mgr JUSTYNA LAMPA

      s.mgr HELENA SKUPIEŃ

    • Edukacja wczesnoszkolna

      mgr BEATA BAKALARSKA - edukacja wczesnoszkolna

      mgr ANNA WIŚNIEWSKA 

      mgr IWONA PALA-LEGUTKO - edukacja wczesnoszkolna

      mgr KATARZYNA KOCH - edukacja wczesnoszkolna

      mgr DOROTA DUŁAWA - wychowawca w świetlicy

      mgr ANETA GUT-SULIMA - wychowawca w świetlicy

      mgr KATARZYNA GUCWA - wychowawca w świetlicy

      mgr KAROLINA POLOK-WRÓBEL - wychowawca w świetlicy

      mgr KAROLINA SZTAFIŃSKA - wychowawca w świetlicy

      mgr ANNA BORONOWSKA-DĘBSKA - wychowawca w świetlicy

    • Nauczyciele przedmiotów humanistycznych

      mgr BEATA BAKALARSKA - zajęcia artystyczne, plastyka,

      mgr PATRYCJA CHUDY - historia

      mgr ANNA DZIDA - język polski

      dr DOROTA TAŁAJ - język polski

      mgr JOANNA PRZYBYLSKA-PAL - WDżWR, doradztwo zawodowe

      mgr KAROLINA POLOK-WRÓBEL - muzyka, zajęcia muzyczne

    • Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

      mgr MARZENA GRUZŁO - biologia, przyroda, biblioteka

      mgr ANETA GUT-SULIMA - fizyka

      mgr BARBARA HAŃDEREK-KURCZ - matematyka

      mgr KATARZYNA BŁACHUT - matematyka

      mgr ANNA TKOCZ - geografia

      mgr JOANNA THEN - chemia

      inż. SEBASTIAN HANDZLIK - informatyka, technika

      lic. s. AGATA WARCHOŁ - matematyka, informatyka

    • Nauczyciele języków obcych

      mgr IWONA ADAMASZEK - język angielski

      mgr SYLWIA BIENIEK-ZACHER - język angielski

      mgr ANNA CHORĄŻY - język angielski

      mgr AGATA GICZALA-NARÓG - język niemiecki

      mgr MARTYNA MATUSIAK - język włoski

      mgr MAŁGORZATA WALCZAK - język angielski

      mgr JOANNA PYKA - język niemiecki

    • Nauczyciele wychowania-fizycznego

      mgr SŁAWOMIR BŁACHUT - wychowanie fizyczne (instruktor piłki siatkowej i nożnej), edukacja dla bezpieczeństwa

      mgr KATARZYNA ŁOBOZ - wychowanie fizyczne (specjalizacja w zakresie turystyki, uprawnienia do prowadzenia zajęć muzyczno-ruchowych)

      mgr ALEKSANDER TROJAK - wychowanie fizyczne 

    Czytany 7435 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 kwiecień 2021 12:52

    bg

    Adres

    Szkoła Podstawowa
    Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
    im.Franciszki Lechner
    ul. Broniewskiego 13
    43-300 Bielsko-Biała
    tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

     

     

    Organ prowadzący

    Prowincja Polska
    Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
    ul. Pędzichów 16
    31-152 Kraków
    tel. +48 12 633 75 00

    RODO

    Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

    Administrator strony

    Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.