Święto szkoły

 

We wtorek - 21 listopada - obchodziliśmy Święto Szkoły. Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej Eucharystii. Po Mszy Świętej odbył się uroczysty apel, którego mottem były słowa naszej Patronki: „Czynić dobro, nieść radość, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba”. Klasa 6 SP przedstawiła krótkie scenki pokazujące, jak można realizować te słowa w różnych sytuacjach. Ponadto klasa 3a przypomniała wszystkim plan matki Franciszki Lechner będący dla nas drogowskazem. Artyści poprzez inscenizację i śpiew pokazali, że każdy z nas, niezależnie od zawodu, wieku czy doświadczeń życiowych, powinien wspierać innych i szukać swojej drogi do nieba.

 

Czytany 207 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top