piątek, 30 wrzesień 2022 14:06

WESPRZYJ NAS

Wspieraj i miej wpływ na rozwój naszej szkoły

Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner to szkoła w której dbamy o nieustanny rozwój. Pragniemy by każdy uczeń mógł u nas odkrywać swoje pasje, talenty, realizować swoje plany i marzenia. Pozyskując środki na kolejne inwestycje i wsparcie działalności edukacyjno-wychowawczej, sprawiamy, iż uczniowie mają dostęp do edukacji na najwyższym poziomie, wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju i możliwość. 

Dziękujemy wszystkim wspaniałym przyjaciołom, którzy od wielu lat pomagają nam budować naszą szkołę i wspierają rozwój młodych ludzi. 

portfel procent   portfel

Pomoc materialna

Przekazanie na rzecz szkoły potrzebnych sprzętów czy materiałów (np. biurowych, papierniczych, nagród dla młodzieży biorącej udział w konkursach itp.) – w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

 

Przekazanie 1% podatku

W ramach rocznego zeznania podatkowego można przekazać 1%. Wystarczy wskazać, że Twój procent podatku dochodowego przekazujesz Fundacji „Światło Życie”, podać numer KRS 0000071891, a w miejscu cel szczególny wpisać „Bielsko-Biała - szkoła ZCBM”.

 

Pomoc finansowa

W ramach pomocy finansowej można jednorazowo przekazać darowiznę na cele edukacyjne.

 

Działalność edukacyjno-wychowawcza z możliwością wsparcia finansowego:

  • dożywianie
  • dofinansowanie wyjazdów i wycieczek szkolnych
  • zakup materiałów papiernicznych
  • wyposażenie sal lekcyjnych
  • zagospodarowanie terenu wokół szkoły - plac zabaw i ścieżka ruchowa
  • zakup sprzętu multimedialnego
  • wynajem miejsc parkingowych na stadionie miejskim (Od 1 września 2022 roku nasza szkoła ma podpisaną umowę ze stadionem miejskim na wynajem miejsc parkingowych dla nauczycieli i rodziców. Korzystanie z parkingu jest związane z comiesięczną opłatą za wynajem i ubezpieczenie OC, której nie możemy finansować z publicznych środków.)

Od 1 września 2019 r. funkcjonuje jeden numer rachunku bankowego Rady Rodziców działającej oddzielnie w każdej szkole (szkole podstawowej i liceum). W celu prawidłowego funkcjonowania tego rachunku bardzo proszę, aby wszystkie wpłaty darowizny które będą dokonywane na to konto zawierały skrót:

RRSP – dla wpłat dokonywanych na Radę Rodziców Szkoły Podstawowej

RRLO – dla wpłat dokonywanych na Radę Rodziców Liceum Ogólnokształcącego

W przypadku wpłaty na komitet rodzicielski oprócz skrótu, w tytule przelewu proszę napisać: KOMIETET, nazwisko ucznia, którego dotyczy wpłata oraz klasę do której uczęszcza. Natomiast przy wpłacie darowizny na parking w tytule przelewu proszę napisać: PARKING, nazwisko ucznia oraz klasę.

Stosowanie powyższych skrótów umożliwi prawidłowe księgowanie środków finansowych zbieranych przez Rady Rodziców oraz pozwoli na sprawne udzielanie informacji o stanie salda na rachunku dla każdej Rady Rodziców oddzielnie. 

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO RADY RODZICÓW

Bank PEKAO S.A. 15 1240 4142 1111 0010 7491 1865

 

KONTO DAROWIZNY

Bank PEKAO S.A. 40 1240 4142 1111 0010 7491 1706

 Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie!

Czytany 2283 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 marzec 2024 09:36
Więcej w tej kategorii: « 1,5% PODATKU

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top