środa, 03 kwiecień 2024 14:22

Turniej koszykówki

W naszym liceum w pierwszy dzień po powrocie z przerwy świątecznej, odbył się turniej koszykówki zorganizowany przez SU!?
Piękna pogoda dopisała wspólnym rozgrywkom i rywalizacji???
Wszyscy spisali się świetnie, jednak podium wywalczyły:
? Drużyna Pawła
? Drużyna Wojtka
? Drużyna Mateusza i Krzysia
Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i gratulujemy!??

poniedziałek, 25 marzec 2024 14:20

Praca z tekstem renesansowym

Praca z tekstem renesansowym bywa trudna, dlatego czasem łatwiej myśleć nad nim grupowo?? Klasa 1AC stworzyła rysunkowe interpretacje „Trenu XIX” Jana Kochanowskiego, aby lepiej zrozumieć i zapamiętać ten utwór?☺️

poniedziałek, 18 marzec 2024 14:18

Turniej Szachowy

W ten poniedziałek odbył się Turniej Szachowy♟️zorganizowany przez Samorząd Uczniowski!
Rywalizacja była zacięta, jednak największymi umiejętnościami wykazał się Maciek Kukla z 1B zajmując ?miejsce. Z kolei? miejsce zajęła Natalia Kukla z 4AB, a na miejscu? uplasował się Franek Zdanowski.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział!??

poniedziałek, 22 styczeń 2024 14:14

Noc w szkole

W piątek (19 stycznia), ponownie w naszym liceum Samorząd Uczniowski zorganizował NOC W SZKOLE?
Uczniowie bawili się na sali gimnastycznej, gdzie miejsce miała dyskoteka?, w sali gier rywalizowali ze sobą w różnych rodzajach gier planszowych? oraz mogli spędzić czas na seansie wybranego filmu?! Nie obeszło się również bez ścianki zdjęciowej, na której każdy mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie?? oraz bez pysznej pizzy? i pocornu?
Dziękujemy za przybycie wszystkim obecnym,nauczycielom pilnującym oraz Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie takiej imprezy!❤️
Do zobaczenia na kolejnych takich eventach!??

piątek, 22 grudzień 2023 14:11

Wigilia szkolna

Wyjątkowa atmosfera, radosne śmiechy i wspólne dzielenie się opłatkiem – to wszystko działo się podczas Szkolnej Wigilii 22 grudnia zorganizowanej przez nasz samorząd uczniowski! Sala gimnastyczna pełna świątecznych wzruszeń i wspólnego śpiewu?? oraz radości. Naszych uczniów odwiedził również św. Mikołaj, który z pomocą aniołków obdarował ich prezentami???
Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!❤️

poniedziałek, 11 grudzień 2023 14:08

Mikołajki

W zeszłym tygodniu, w środę z okazji Mikołajek cała szkoła została obdarowana cukierkami przez św. Mikołaja i jego pomocników?. Za to w piątek, by klimat świąt dalej rozwijał się w naszej szkole, odbył się konkurs na najpiękniej przyzdobioną salę z motywem zimy i świąt? Każda klasa wykazała się ogromną kreatywnością, a ich dekoracje zapierały dech w piersiach ? Jury jako najlepsze oceniła:
?klasa 1AC oraz 3AC
?2AC i 3B
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim klasom za udział oraz ogromne zaangażowanie!❤️

środa, 06 grudzień 2023 14:04

Turniej siatkówki

We wtorek Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajkowy Turniej siatkówki 2023!? Wszystkie klasy wystawiły swoich reprezentantów, a gra pomiędzy drużynami była naprawdę zacięta? Jednak złoty puchar zdobyła niepokonana klasa 4AB, którym bardzo gratulujemy!? Na drugim miejscu uplasowała się klasa 3B?, a podium zamknęła klasa 3AC?
Bardzo gratulujemy wszystkim drużynom?? Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

{galllery}Turniejsiatkwki{/gallery}

piątek, 12 kwiecień 2024 14:00

Dzień otwarty

Cieszymy się, że mogliśmy razem spędzić wspaniały Dzień Otwarty w naszym liceum w środę!?
Dziękujemy wszystkim, którzy do nas zawitali, by bliżej poznać naszą szkołę?? Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu na szkolnych korytarzach ZCBMu?

poniedziałek, 22 kwiecień 2024 12:18

Kolektyw Kulturalny

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole Kolektyw Kulturalny, którzy tworzą przedstawiciele wszystkich bielskich instytucji kultury. Podczas spotkania nasi goście przedstawili ofertę kulturalną skierowaną do młodzieży, przybliżyli założenia programu ESK i przeprowadzili rozmowę na temat potrzeb młodych ludzi w zakresie kultury.

czwartek, 30 listopad 2023 14:52

Wycieczka do Wiednia

Wycieczka do Wiednia, to okazja, które co roku spotyka naszych uczniów❤️ W tym roku zwiedziliśmy wiele cudownych miejsc, a wraz z panią przewodniczką odwiedziliśmy Muzeum Powozów przy Schönburnn oraz mogliśmy się przespacerować po ogrodach Pałacu, które mimo mroźnej już atmosfery, wciąż zapierają dech w piersiach?? Nie mogliśmy ominąć Katedry św. Szczepana oraz wizyty na największym jarmarku świątecznym przy Wiedeńskim Ratuszu???