Przełożona Zgromadzenia

 

W zeszłym tygodniu gościliśmy w naszej szkole Siostrę Generalną M. Dulce Adams. Jako najwyższa Przełożona Zgromadzenia chciała odwiedzić naszą placówkę, aby lepiej poznać zarówno szkołę jak i uczęszczających do niej uczniów. 14 listopada wraz z młodzieżą licealną wzięła udział we Mszy św. o godz. 8:00. Pod koniec Mszy św. Siostra Generalna zwróciła się do naszych licealistów słowami, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Po Mszy św. S. Generalna udała się do szkoły, gdzie najpierw odwiedziła kl. 1 i 2 SP, po czym obejrzała akademię przygotowaną przez kl. 3a SP i przedstawicieli klas starszych. Tutaj również młodsi uczniowie naszej “ZCBM” mogli wysłuchać pełnych życzliwości słów Siostry Dulce. Uczniom szkoły podstawowej w sposób szczególny spodobała się koncepcja Pana Boga, który przemawia do nas poprzez sztukę, śpiew, taniec oraz piękno natury. Zapraszamy na krótkę fotorelację z tego ważnego dla nas wydarzenia.

Czytany 194 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top