Super User

Super User

czwartek, 30 listopad 2023 14:52

Wycieczka do Wiednia

 

Wycieczka do Wiednia, to okazja, które co roku spotyka naszych uczniów❤️ W tym roku zwiedziliśmy wiele cudownych miejsc, a wraz z panią przewodniczką odwiedziliśmy Muzeum Powozów przy Schönburnn oraz mogliśmy się przespacerować po ogrodach Pałacu, które mimo mroźnej już atmosfery, wciąż zapierają dech w piersiach?? Nie mogliśmy ominąć Katedry św. Szczepana oraz wizyty na największym jarmarku świątecznym przy Wiedeńskim Ratuszu???

wtorek, 31 październik 2023 14:46

Jesienny klimat

 

Jesienny klimat zawitał już do ZCBMu? Jednak nasi uczniowie wytrwale łapią ostatnie promienie słońca☀️ Lecz uczniowie i uczennice naszej szkoły, wciąż z uśmiechem na twarzach kroczą korytarzami szkoły i wspierają na duchu tych, których już dopadł nadchodzący zimowy smutek?? Jednak w tym jesienno-zimowym czasie czeka nas jeszcze wiele atrakcji? więc koniecznie obserwujcie i wyczekujcie nadchodzących postów! Do zobaczenia!

poniedziałek, 23 październik 2023 14:41

Otrzęsiny 2023

 
Załoga pierwszych klas z okrzykiem ‚Ahoj, przygodo!’ wyruszyła na #otrzesiny2023 w stylu pirackim, a to dzięki wspaniałym organizatorom z klas drugich! ?‍☠️?
To był dzień pełen skarbów, rywalizacji i uśmiechu??
Dzięki wszystkim za udział w tej przygodzie!?
Zapraszamy również na naszego Instagrama oraz TikToka pod nazwą @lozcbm, gdzie jest już dostępna video-relacja z tego cudownego dnia!?
 

piątek, 13 październik 2023 14:38

Dzień Nauczyciela

 
Szanowni Nauczyciele!??‍???‍? Z okazji Waszego święta życzymy Wam cierpliwości, radości i dalszego spełniania się w swojej pasji?
Dziękujemy za Waszą wytrwałość i poświęcenie w kształtowanie naszej przyszłości?
Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności Liceum ZCBM❤️
czwartek, 11 kwiecień 2024 14:12

Dzień w ZCBMie

wtorek, 23 kwiecień 2024 14:00

Koncert pieśni maryjnych

 

15 kwietnia - Młodzież z ZSO Córek Bożej Miłości ponownie odwiedziła Seniorów Domu Dziennego Pobytu przygotowała koncert pieśni maryjnych i słodki poczęstunek. Seniorzy aktywnie uczestniczyli we wspólnym śpiewaniu.

Autor zdjęć: Dorota Karasińska

czwartek, 28 marzec 2024 20:01

Komunikat

W Wielki Piątek szkoła będzie zamknięta. Zapraszamy po świętach.

We wtorek 26 marca reprezentanci klas 1 AC spotkali się z seniorami Domu Dziennego Pobytu “Józefów” w Bielsku-Białej. Sercem spotkania była Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież oraz wspólny śpiew pieśni pasyjnych.

Świetną oprawę muzyczną spotkania zapewnili nasi uczniowie: Bartek (wiolonczela ), Krysia (ukulele), Ania (gitara). Autorską Drogę Krzyżową prowadziły Asia i Karolina. Po zakończeniu części oficjalnej młodzież zadbała o słodki poczęstunek dla seniorów; domowe wypieki przygotowały Nikola i Karolina. 

Opiekę pedagogiczną nad młodzieżą sprawowała p. Klaudia Tesarczyk. Nad przebiegiem spotkania czuwała p.Dorota Karasińska – kierownik DDP.  

Katolicki Dom Opieki “ Józefów” - przy ulicy Grzybowej 8 w Bielsku-Białej -  jest ośrodkiem wszechstronnej pomocy społecznej dla seniorów prowadzonym przez Klub Inteligencji Katolickiej. Tworzą go takie palcówki jak: stacjonarny Dom Pomocy Społecznej Matki Bożej Nieustającej Pomocy z całodobowa opieką dla seniorów, Dom Dzieciątka Jezus ( dawna świetlica Dzieciątka Jezus dla dzieci i młodzieży) w którym aktualnie mieszkają uchodźcy z Ukrainy: matki z dziećmi oraz Dom Dziennego Pobytu. Seniorzy mają do dyspozycji piękny park oraz kaplicę św. Józefa, którą 23 maja 2001 roku poświęcił JE ks. biskup Tadeusz  Rakoczy.

Więcej o Katolickim Domu Opieki "Józefów" na https://www.kikjozefow.org.pl/

autor zdjęć: Natalia Borowicz

 

wtorek, 05 marzec 2024 10:01

1,5% podatku

Kolejny raz prosimy Was o przychylność przy okazji wypełniania zeznania podatkowego za rok 2023.
Wsparcie jakie otrzymujemy poprzez 1,5% jest dla nas dużą pomocą. Przeznaczane jest na wzmocnienie bieżącej działalności, jak i rozwój Zespołu Szkół ZCBM. Wasza dobroczynność wprowadza realne zmiany w życiu uczniów naszej szkoły.
 
Strona 1 z 6

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top