Osiągnięcia uczniów liceum - 2013/2014

osiagniecia2014

 

  • W ubiegłym tygodniu odbył się finał VIII Łódzkiego Konkursu Języka Włoskiego, w którym wzięła udział uczennica naszego liceum Malwina Wołąkiewicz z klasy IIIAB. Dziesięciu finalistów z różnych miast Polski prezentowało swe umiejętności językowe podczas rozmowy z komisją włosko-polską. Malwina zajęła wysokie IV miejsce w tym konkursie. Serdecznie jej gratulujemy tego sukcesu i życzymy dalszej miłej przygody z językiem włoskim, także po maturze! Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w czerwcu na Wydziale Italianistyki Uniwersytetu Łódzkiego.
  • Gratulujemy Adamowi Sojce za zajęcie I miejsca na dystansie 50m stylem klasycznym, w konkurencji chłopców w Otwartych Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej w pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych.
  • W dniu 14 stycznia 2014r. odbył się szkolny etap VIII Łódzkiego Konkursu Języka Włoskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Uniwersytet Łódzki oraz Istituto Italiano di Cultura z Warszawy. Uczennice naszej szkoły Malwina Wołakiewicz (klasa IIIAB), Dominika Herma (I AB) oraz Anna Szczurek (klasa I AB) zakwalifikowały się do drugiego etapu tego konkursu! Serdecznie gratulujemy im tego sukcesu i życzymy powodzenia!!!
  • Z radością donosimy, że uczeń klasy I - Szymon Helbin - zakwalifikował się do II etapu XL Olimpiady Geograficznej. Gratulujemy!
  • W sali koncertowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej 26 listopada br. wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Dyplom otrzymała Klaudia Główka – uczennica kl. IIAB naszego liceum, która została wyróżniona za najwyższą średnią ocen w szkole (5,3). Klaudii Główce towarzyszyła m.in. s. dyrektor Danuta Domszy. Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej Elżbieta Adamowska i inni złożyli gratulacje uczennicy, która po raz pierwszy odebrała dyplom z podpisem Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska. Wręczenie dyplomów uświetnił występ ucznia bielskiej Szkoły Muzycznej. Zgromadzeni w sali koncertowej wysłuchali krótkiego koncertu w wykonaniu tegorocznego stypendysty Prezesa Rady Ministrów.

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top