Osiągnięcia uczniów liceum - 2014/2015

osiagniecia2015

 

  • Na stadionie lekkoatletycznym BBOSiR odbyły się zawody sportowe szkół ponadgimnazjalnych. Na podium znalazł się Piotr Kubica który w biegu na 100m zajął II miejsce. Pozostali uczestnicy to Natalia Zeman, Szymon Mandrak, Wojciech Zarzyka i Jakub Balon. Gratulujemy im udziału w zawodach i życzym sukcesów w przyszłości.
  • W konkurencjach regulaminowych 38 Rodzinnego Rajdu Rowerowego jako najliczniejsza reprezentacja szkół udało nam się zdobyć II MIEJSCE zarówno w kategorii szkół gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych.
  • Etap diecezjalny XXV Olimpiady Teologii Katolickiej odbył się w czwartek, 5 marca 2015 r. o godz. 10.00 w budynku kurii diecezjalnej w Bielsku-Białej.

1. Helbin Szymon LO ZCBM w Bielsku-Białej 42 pkt.

1. Matula Agata III LO im. St. Żeromskiego w Bielsku-Białej 42 pkt.

2. Warzecha Aleksandra V LO w Bielsku-Białej 40 pkt.

Gratulujemy Szymonowi przejścia do kolejnego etapu i życzymy dalszych sukcesów.

  • Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom Marcelinie Golec i Dominice Hermie z klasy IIA, B, które zakwalifikowały się do II etapu IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego organizowanego przez Uniwersytet Łódzki. Nasze licealistki znalazły się w gronie 100 uczniów z całej Polski reprezentujących najwyższy poziom znajomości języka włoskiego. Marcelinie i Dominice życzymy powodzenia podczas konkursu i dalszych sukcesów językowych!
  • Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber wręczył dyplom Szymonowi Helbinowi, uczniowi klasy drugiej, który otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015.

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top