Osiągnięcia uczniów liceum - 2008/2009

osiagniecia2009

• Uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły, siostry ZCBM - W XII Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „onasz” – przepisujemy Ewangelię według św. Marka zdobyliśmy I miejsce. W wykonaniu pracy wzięło udział 670 osób. Dziękujemy dyrekcji, gronu pedagogicznemu, szczególnie mgr Beacie Bakalarskiej, ks. Robertowi Szymocha, siostrom ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości ze wspólnoty przy ul. Żywieckiej wraz z siostrą przełożoną, pracownikom szkoły, uczniom gimnazjum i liceum, a także ich rodzicom i rodzeństwu za wspólne pochylenie się nad Słowem Bożym i wykonanie tak pięknej pracy plastycznej.
  •  Halina Matejko IB - jedna z najlepszych łuczniczek w Polsce, członek kadry narodowej juniorek, złota medalistka i Mistrzyni Polski Juniorek w roku 2009. Osiągnięcia te uzyskała podczas Halowych Mistrzostw Polski w Zamościu w dniach 14-15.02.2009 r.
  •  Kazimierz Karasiński IIIA - I miejsce w Miejskim Ogólnoszkolnym Konkursie pt.: "BAJARZ ROKU" w Bielsku-Białej.
  •  Kazimierz Karasiński IIIA- I miejsce w  II Międzyszkolnym Konkursie Współczesnej Poezji Religijnej.
  •  Kazimierz Karasiński IIIA - Wyróżnienie w eliminacjach miejskich 54 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
  •  Kazimierz Karasiński IIIA - Dyplom za najlepszą interpretację wierszy Piotra Zemanka.
  •  Patryk Rurka IA - II miejsce w etapie diecezjalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej - finał ogólnopolski odbędzie się w Niepokalanowie.
  •  Brygida Mika IIB - II miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej - reprezentowała Diecezję Bielsko-Żywiecką w Finale Ogólnopolskim OTK w Kaliszu.
  •  Laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Męka Pańska": Magdalena Biskup IA, Aleksandra Kosior IB.
  •  Małgorzata Oczkowska IIIA - wyróżnienie za pracę plastyczną na IV Ogólnopolski Konkurs "Na Św. Walentego... - różne oblicza miłości".
  •  Gabriela Kurek IIIA - wyróżnienie za pracę plastyczną na IV Ogólnopolski Konkurs "Na Św. Walentego... - różne oblicza miłości".

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.