Świadectwa o szkole

Swojej szkole zawdzięczam m.in. to, że chodząc do niej, nauczyłam się dojrzalej patrzeć na świat, z poczuciem odpowiedzialności podchodzę do tego, co zamierzam zrobić. Dzięki szkole nauczyłam się życzliwości dla innych ludzi, staram się nie sprawić nikomu zawodu. Przede wszystkim mogę być po prostu sobą, nie udawać kogoś, kim nie jestem, a inni mnie akceptują.

JOANNA DOBIJA (uczennica klasy II liceum)


Liceum Ogólnokształcące ZCBM daje mi możliwość pogłębiania wiary i życia katolickiego, a także oferuje dobre wykształcenie i perspektywy na przyszłość. Panuje tutaj miła atmosfera. Spotykam uczciwych, życzliwych i wartościowych ludzi. Nauczyciele są wyrozumiali i sympatyczni, jednocześnie wymagający. Ta szkoła daje możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Myślę, że tutaj dobrze przygotuję się do matury i dorosłego życia.

ANNA KRÓL (uczennica klasy II liceum)


Wybór LO ZCBM jest moją najlepszą decyzją od czasów gimnazjalnych. Szkoła a raczej ludzie stanowiący o jej charakterze pozwalają mi poznawać prawdziwe wartości, co jest trudne, a jednak tak potrzebne we współczesnym świecie. Panująca tutaj atmosfera sprzyja pogłębianiu swojej wiedzy oraz realizacji zainteresowań. Obecnie nie wyobrażam sobie mojego życia bez nauki w LO ZCBM, gdyż ta musi u młodego człowieka iść w parze z wychowaniem.

MACIEJ GĘBUŚ (uczeń klasy II liceum)


Swojej szkole zawdzięczam przede wszystkimnawrócenie. I nie są to słowa przesadzone. Szkoła nie tylko przekazała mi wiedzę z różnych dziedzin, ale również wiele wskazówek moralnych dotyczących życia. Dzięki niej wiem, że aby być prawdziwym człowiekiem, nie tylko trzeba umieć i mieć, ale przede wszystkim BYĆ DLA INNYCH.

KAMIL KRUCZEK (uczeń klasy III liceum)


Lata spędzone w naszym liceum to czas, który zawsze będę miło wspominać ze względu na wysoki poziom nauczania połączony z przyjazną atmosferą, jaką stworzyliśmy w klasie. Bardzo cenna jest cotygodniowa Msza św., która-zgodnie z duchem szkoły- zbliża nas do Boga i do siebie wzajemnie.

BRYGIDA MIKA (uczennica klasy III liceum)


Naszej szkole zawdzięczam bardzo wiele rzeczy. Przede wszystkim ludzi, których poznałam, a także rozwój mojej osobowości i poszerzenie horyzontów wiedzy. Otwarła mi ona wiele dróg życiowych.

ANGELIKA STOJEK (uczennica klasy III liceum)


W Gimnazjum i Liceum ZCBM spędziłam cenne chwile mojej młodości. Ta szkoła ukształtowała moje sumienie i pogląd na świat. Dzięki niej nauczyłam się odwagi i męstwa w wyznawaniu mojej wiary. Patrząc się na grono nauczycielskie, które daje piękne świadectwo prawdzie, mogę uczyć się jak dojrzale podchodzić do życia.

KINGA KOŁEK (uczennica klasy III liceum)

 

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top