Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy

Jeśli nie masz ochoty bezczynnie spędzać wiosennych dni, lecz wolisz poczuć powiew wiatru na twarzy, pęd powietrza okalający Ciebie i Twój bicykl, „BESKIDZKIE RODZINNE RAJDY ROWEROWE” mogą być dobrą po temu okazją.

 Jeśli jesteś ojcem rodziny weź ze sobą żonę, córkę, syna, psa lub kota. Nie pogardź i złotą rybką - ona także ma prawo do relaksu! Jeśli jesteś babcią – namów wnuczka, Ty zaś wnuczku zajrzyj do swojej babci i poproś by wyruszyła z Tobą. Ty internauto wyślij e-maila do znajomych, rzuć propozycję na irc'u i rusz z przyjaciółmi na piękną rowerową wycieczkę w okolice Bielska-Białej.

Zapraszamy naprawdę wszystkich!

 

Grażyna Staniszewska


Od 2009 roku szkoła przyłączyła się do aktywnego wypoczynku na dwóch kółkach i uczestniczy w Beskidzkim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Kolorowy peleton rusza w niedzielny poranek dwa razy do roku-wiosną i jesienią, przejeżdżając ulicami Bielska-Białej. Każdy rajd to świetna zabawa!

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 dyplom39brrr  dyplom38brrr dyplom35brrr  dyplom35brrr 

 

 

Hymn Rajdu

 

  39 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy
  39 rajd
38 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy 37 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy
38 rajd 37 rajd
36 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy 35 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy
36 rajd 35 rajd
34 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy 32 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy
34 rajd 32 rajd
30 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy 28 Beskidzki Rodzinny Rajd Rowerowy
30 rajd 28 rajd

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.