środa, 11 wrzesień 2019 14:50

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Zuzanna Wajdzik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Jakub Ledwoń
  2. Radosław Antończyk
  3. Emil Kielar

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Zuzanna Wajdzik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Radosław Antończyk
  2. Mateusz Stachowicz

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Karol Odój
  2. Kacper Podgórski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Michelle Tunega

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Maciej Kuś
  2. Olaf Sulima
  3. Jakub Ledwoń

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Klaudia Honkisz
  2. Aleksandra Rusek
  3. Magdalena Rydzewska
  4. Monika Sitarz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Mateusz Nowak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Hanna Gala
  2. Maria Zielecka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Anna Gofron

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Miłosz Sacher
  2. Przemysław Dębicki
  3. Justyna Wieczorek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII:

  1. Kinga Kruczek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z CHEMII:

  1. Anna Kimszal

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKII:

  1. Julia Borowska
  2. Wojciech Czyżowski
  3. Piotr Mularczyk
  4. Przemysław Dębicki

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Klaudia Caputa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Julia Borowska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Klaudia Honkisz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII:

  1. Anna Kimszal
Czytany 665 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 wrzesień 2019 15:58

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.