środa, 02 styczeń 2019 14:59

Osiągnięcia plastyczne uczniów w roku szkolnym 2018/2019

  • Z przyjemnością informujemy, że laureatami Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach" zostali:

Nagroda Dyrektora Ośrodka Kultury:

I miejsce Zofia Hajduk kl.7SP
I miejsce Szymon Soszka kl.3c gimnazjum
I miejsce Szymon Fusch kl.3a gimnazjum
I miejsce Przemysław Dębicki kl.3a gimnazjum
I miejsce Emilia Wrona kl.3c gimnazjum

Kategoria malarstwo 7-9 lat

II miejsce Hanna Cieślar kl.2 SP
II miejsce Anna Kotarba kl.2 SP
II miejsce Gaja Mamos kl.2 SP

Kategoria ceramika

II miejsce Adam Szubert kl.1 SP

Kategoria masy plastyczne 7 - 9 lat

II miejsce Karolina Rusinek kl.2 SP
Wyróżnienie Maciej Bojda kl.2 SP

Kategoria malarstwo 10 - 12 lat

II miejsce Julia Dziopak kl.5 SP
III miejsce Marlena Rzymek kl.5 SP
III miejsce Martyna Warzecha kl.5 SP
Wyróżnienie Oskar Sulima, Marta Janik, Wojciech Gąsiorek - kl.5 SP

Kategoria malarstwo 13 - 15 lat

I miejsce Anna Kimszal kl.3b gimnazjum
II miejsce Kinga Kruczek kl.3c gimnazjum
III miejsce Julia Grygierczyk kl.7 SP
wyróznienie Martyna Samol kl.3c gimnazjum

Kategoria kolaż - wyklejanka 13 - 15 lat

III miejsce Oliwia Kowalska kl.3a gimnazjum
wyróżnienie Urszula Świńczyk kl.3 d gimnazjum
wyróżnienie Maja Guzowska kl.3 b gimnazjum
wyróżnienie Sara Chrzanowska kl.3 b gimnazjum
wyróznienie Zofia Niemirowska kl.3a gimnazjum
wyróznienie Dominika Kanik kl.3a gimnazjum

Kategoria linoryt 13 - 15 lat

II miejsce Daria Gurynowicz kl.3a gimnazjum

Kategoria masy plastyczne 13 - 15 lat

II miejsce Lucyna Baranowska kl.3a gimnazjum
II miejsce Oliwia Góra kl.3a gimnazjum

Kategoria formy przestrzenne 10 - 12 lat

II miejsce Zofia Hajduk kl. 7 SP
wyróżnienie Marta Janik kl.5 SP

Kategoria fotografia 13 - 15 lat

II miejsce Joanna Krańczuk kl.3a gimnazjum
II miejsce Julia Gryf kl.3a gimnazjum

Kategoria formy przestrzenne 13 - 15 lat

wyróżnienie Daria Gurynowicz kl.3 a gimnazjum
wyróżnienie Alicja Silan kl.3a gimnazjum
wyróżnienie Oliwia Góra kl.3a gimnazjum

Kategoria makieta 13- 15 lat

Wyróżnienie Klaudia Caputa kl.3 b gimnazjum
Wyróznienie Oliwia Pasierbek kl.3 b gimnazjum

Kategoria masy plastyczne 10 - 12 lat

II miejsce Marta Janik kl.5 SP

Kategoria nicią malowane 13 - 15 lat

wyróżnienie Julia Grduk kl.3a gimnazjum
wyróżnienie Emilia Kochutek kl.3a gimnazjum

Kategoria Malowane słowem - poezja, proza

I miejsce Kacper Klimczyński kl.4 SP

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

  • Z przyjemnością informujemy, że w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ozdoba Świąteczna", którego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Komorowicach, następujący uczniowie zdobyli:

I miejsce Marlena Rzymek kl.5 SP - VI kategoria wiekowa

I miejsce Maciej Kuś kl.7 SP - VII kategoria wiekowa

III miejsce Anna Mynarska - kl. 7 SP - VII kategoria wiekowa

W kategorii gimnazjum:

I miejsce Wojciech Kowalski - 3c gimnazjum 

II miejsce Kinga Kruczek - 3c gimnazjum 

III miejsce Wiktoria Staszko - 3 c gimnazjum

Wyróżnienia uzyskali:

Natan Swatek kl.4 SP

Kacper Klimczyński 4SP

Bazyli Nizio 5 SP oraz Julia Kozioł kl.3b gimnazjum 

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Z przyjemnością  przekazujemy, że Maja Guzowska z klasy 3 b, 11 zdobyła I miejsce w Konkursie Plastycznym " Kocham Cię Polsko"( kategoria; młodzież gimnazjalna). Gratulujemy i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów! 
  • Z przyjemnością informujemy, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Inny nie znaczy gorszy" laureatami zostali następujący uczniowie: Hanna Cieślar kl. 2 - szkoła podstawowa, Maciej Kuś kl. 7 - szkoła podstawowa, Małgorzta Habdas kl. 3b - gimnazjum, Maciej Żurek kl.3b - gimnazjum. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  • Z radością informujemy, że w konkursie plastycznym „Pocztówka Historyczna z Bielska-Białej” którego organizatorem był Miejski Dom Kultury Olszówka, laureatami zostali: Emilia Dura -I miejsce Szkoła Podstawowa ZCBM, Julita Skuza -wyróżnienie Gimnazjum ZCBM, Franciszek Kwoczyński - wyróżnienie Gimnazjum ZCBM. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
Czytany 840 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 wrzesień 2019 15:07

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.