Jesteś tutaj:STREFA UCZNIA I RODZICA»Mundurek»Mundurek

Strój szkolny

Strój szkolny obowiązujący w Szkole Podstawowej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości.

1

Dziewczynki:  koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru czerwonym lub niebieskim (z haftowanym logo szkoły). Dół spódnica lub spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.
Chłopcy: koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru czerwonym lub niebieskim (z haftowanym logo szkoły). Dół spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.

2

Dziewczynki: elegancka koszula z długim lub krótkim rękawem w kolorze białym, granatowa tunika (z haftowanym logo szkoły), białe rajstopy lub podkolanówki, eleganckie buty.
Chłopcy: elegancka koszula z długim lub krótkim rękawem, granatowa kamizelka (z haftowanym logo szkoły), granatowe spodnie na kantkę, eleganckie buty.

3

Dziewczyny: koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru białym lub granatowym (z haftowanym logo szkoły). Dół spódnica lub spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.
Chłopcy: koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru białym lub granatowym (z haftowanym logo szkoły). Dół spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.

4

Dziewczyny: elegancka biała koszula z krótkim lub długim rękawem, granatowa kamizelka (z haftowanym logo szkoły), spódnica w szkocką kratę do kolan, eleganckie buty.
Chłopcy: elegancka biała koszula z krótkim lub długim rękawem, granatowa kamizelka (z haftowanym logo szkoły), eleganckie granatowe lub czarne spodnie na kantkę, eleganckie buty.

Godziny pracy:

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.