Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Semestr II

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, konsultacje
w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi
 Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner
w roku szkolnym 2018/2019 - Semestr II

  • Zajęcia humanistyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Przedmiot

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Dorota Tałaj

    język polski

    piątek

    15:10-15:45

     

    Piotr Seweryn

    język polski

    wtorek   

    12:25-13:10

    3

    s. Katarzyna Hałas

    religia

    czwartek

    14:10-14:55

    2

    Agnieszka Ostafin

    historia  wtorek (wg potrzeb i indywidualnym ustaleniu) 15:00-15:45 10

    Anna Kozieł

    historia/WOS czwartek (wg potrzeb) 15:00 5
  • Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

    Nauczyciel prowadzący

    Przedmiot

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    matematyczne

    poniedziałek

    7:30-8:15

    8

    Katarzyna Błachut

    matematyczne

    czwartek 

    7:30

    3/5

    Aneta Gut Sulima

    fizyka

    piątek

    15:00

    7

    Barbara Hańderek-Kurcz

    matematyka

    środa

    7:30-8:15

    14:10-14:55

    9

    9

    Justyna Migdał

    informatyka

    środa (po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu)

    15:50-16:35

    18

    Rafał Mączka

    informatyka wtorek 15:45-16:30 18

    Dawid Bartoszek

    chemia

    piątek

    7:00-7:20

    7

    Anna Tkocz

    geografia

    piątek

    15:10-16:30

    13

  • Zajęcia językowe

    Nauczyciel prowadzący

    Przedmiot

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Anna Chorąży

    język angielski

    poniedziałek wtorek środa

    7:30-8:15

    3

    Agata Giczala-Naróg

    język niemiecki

    poniedziałek

    wtorek 

    15:00

    15:00

    18

    12

    Sylwia Stejskal

    język włoski środa (co 2 tygodnie) 7:30-8:15 12

    s. Monika Szlagor

    język angielski

    wtorek

    czwartek

    14:10-14:55

    9

    10

    Joanna Pyka

    język niemiecki środa (wg potrzeb indywidulanych) 7:00 11
  • Zajęcia artystyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Przedmiot

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    zajęcia artystyczne

    wtorek

    12:25-13:05

    8

  • Inne zajęcia

    Nauczyciel prowadzący

    Przedmiot

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Anna Rączka

    edukacja wczesnoszkolna

    wtorek

    7:30-8:15

    6

    Aleksander Trojak

    gimnastyka korekcyjna

    wtorek kl.2

    czwartek kl.1

    13:20-14:05

    13:20-14:05

    sala gimn.

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.