W czasie ferii zimowych sekretariat czynny od godz. 9.00 - 11.30.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia - Semestr II

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi
 Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner
w roku szkolnym 2018/2019 - Semestr II

  • Zajęcia humanistyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Dorota Tałaj

    języka polskiego

    poniedziałek

    13:20-14:05

     

    Piotr Seweryn

    języka polskiego

    piątek

    14:05-14:55

    12

    s. Katarzyna Hałas

    biblijne

    wtorek   

    14:10-14:55

    3

  • Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    matematyczne

    poniedziałek

    7:30-8:15

    8

    Katarzyna Błachut

    matematyczne

    czwartek 

    7:30-8:15

    3/5

    Marzena Gruzło

    biologiczne

    czwartek

    14:10

    12

    Aneta Gut Sulima

    fizyczne

    piątek

    14:10

    7

    Barbara Hańderek-Kurcz

    matematyczne

    wtorek

    7:25-8:10

    9

    Justyna Migdał

    informatyczne

    środa

    15:50-16:35

    18

    Rafał Mączka

    informatyczne wtorek 15:45-16:30 18

    Anna Rączka

    matematyczne

    środa

    7:30-8:15

    6

    Dawid Bartoszek

    chemiczne

    poniedziałek

    7:00-7:20

    9

    Anna Tkocz

    geograficzne

    piątek

    15:10-16:30

    13

  • Zajęcia językowe

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Anna Chorąży

    języka angielskiego

    poniedziałek wtorek środa

    7:30

    3

    Joanna Garbiak-Wójcicka

    języka  angielskiego

    czwartek

    15:00-15:45

    7

    Agata Giczala-Naróg

    języka niemieckiego

    wtorek 

    15:00

    12

    Sylwia Stejskal

    języka francuskiego

    środa co 2 tygodnie

    7:30-8:15

    12

    Sylwia Stejskal

    języka włoskiego czwartek co 2 tygodnie 7:30-8:15 11

    s. Monika Szlagor

    języka angielskiego

    wtorek

    7:25-8:10

    10

  • Zajęcia artystyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    plastyczne

    czwartek

    13:20-14:05

    8

    Anna Rączka

    muzyczne

    wtorek

    13:20-14:05

    6

    Tomasz Wiatrowski

    chór szkolny

    poniedziałek

    7:30 -8:15

    kaplica

  • Zajęcia sportowe

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Sławomir Błachut

    SKS

    środa

    15:45-17:00

    sala gimn.

    Dorota Duława

    WF

    poniedziałek

    15:45-16:45

    sala duża

  • Inne zajęcia

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Michał Paździora

    zajęcia szachowe

    czwartek

    7:30-8:15

    6 lub 8

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.