Czytany 817 razy
Czytany 761 razy
Czytany 888 razy

Nabór pomysłów i warsztaty Design Thinking

Z przyjemnością informujemy, że Bielsko-Biała ubiega się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie pozwoli nam na realizację wielu ciekawych pomysłów i przedsięwzięć – także Waszych - które z powodzeniem będą służyć mieszkańcom miasta, ale i staną się interesujące dla naszych gości, również tych z zagranicy.

Zainspirowani dotychczasową otwartością i kreatywnością bielszczan, pragniemy zachęcić Państwa do wsparcia tej inicjatywy poprzez zgłaszanie własnych propozycji tego, co można by stworzyć w takich dziedzinach, jak: kultura, sztuka, ale i historia czy lokalne tradycje.

Jeśli chcecie do nas dołączyć, podzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniem czy wiedzą - odwiedźcie stronę bb2029.com oraz śledźcie aktualności na Facebooku i Instagramie! Koniecznie przekażcie tę informację bliskim, znajomym i sąsiadom. Każdy, bez względu na wiek, może do nas dołączyć! Stwórzcie z nami Europejską Stolicę Kultury!

1 2

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.