Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych w klasie 1 SP

 

Nasi pierwszoklasiści, którzy niedawno rozpoczęli swoją szkolną przygodę, w ramach Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych, wzięli udział w zajęciach związanych z chronieniem i wzmacnianiem zdrowia.

Mali  Uczniowie przypomnieli, jak należy właściwie i dokładnie myć ręce, utrwalili w pamięci zasady zdrowego odżywiania i ruchu na świeżym powietrzu, a także dowiedzieli się, czym są ,,dobre" i ,,złe" bakterie.

Wszyscy doszliśmy do wniosku, że paskudne choróbska nie są nam potrzebne, więc, aby zapamiętać, to co ustaliliśmy, wykonaliśmy portrety pamięciowe niedobrych zarazków. Zobaczcie, jak wyglądają te narysowane paskudy, bo mamy nadzieję, że nigdy się z nimi nie spotkacie! :) Dużo zdrowia życzą Pierwszaki :)

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.