Czytany 1585 razy

FESTYN RODZINNY - AKADEMIA PANA KLEKSA

 

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Jest równocześnie obdarowany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.” 
(św. Jan Paweł II)

Z sercem pełnym wdzięczności Panu Bogu za piękną pogodę, za Bożą opiekę podczas festynu, pragniemy zwrócić się do wszystkich, zaangażowanych i obecnych na naszej imprezie, ze słowami uznania i podziękowania. To wielkie święto rodzinne,  przygotowywane przez wiele miesięcy – ogromne dzieło całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, pomoc w organizacji festynu,  ofiarne, wielkie serca! Od wczesnych godzin rannych wiele osób trudziło się przy robieniu dekoracji, rozkładaniu namiotów i przygotowaniu stoisk. Wielu pomagało przy porządkowaniu terenu szkolnego po zakończeniu imprezy. 

Bóg zapłać za wszystko! Niech Miłosierny Jezus wynagrodzi wszelki trud i poświęcony czas.  

10zasadplakat uczniowie plakat 10zasadplakat rodzice plakat

 

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.