poniedziałek, 01 październik 2018 14:50

Gimnazjum

 

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Klaudia Honkisz
  2. Aleksandra Rusek
  3. Magdalena Rydzewska
  4. Monika Sitarz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Mateusz Nowak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Hanna Gala
  2. Maria Zielecka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Anna Gofron

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Miłosz Sacher
  2. Przemysław Dębicki
  3. Justyna Wieczorek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII:

  1. Kinga Kruczek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z CHEMII:

  1. Anna Kimszal

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKII:

  1. Julia Borowska
  2. Wojciech Czyżowski
  3. Piotr Mularczyk
  4. Przemysław Dębicki

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Klaudia Caputa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Julia Borowska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Klaudia Honkisz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII:

  1. Anna Kimszal

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Klaudia Caputa
  2. Dominika Kanik
  3. Klaudia Honkisz
  4. Aleksandra Rusek
  5. Magdalena Rydzewska
  6. Monika Sitarz

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Julia Borowska
  2. Mateusz Nowak
  3. Jakub Karczewski
  4. Miłosz Marian
  5. Piotr Mularczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Hanna Gala
  2. Maria Zielecka
  3. Barbara Wodniak
  4. Maciej Wilewski
  5. Inga Reszuta

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Karol Wolny
  2. Anna Gofron
  3. Przemysław Dębicki
  4. Franciszek Kwoczyński
  5. Klaudia Honkisz
  6. Patryk Rodak
  7. Kamil Kabacik
  8. Maja Horak
  9. Marcin Stefański
  10. Maksymilian Noga-Kladiwa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Miłosz Sacher
  2. Przemysław Dębicki
  3. Krzysztof Kania
  4. Justyna Wieczorek
  5. Karol Wolny

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII:

  1. Anna Kimszal
  2. Kinga Kruczek

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z CHEMII:

  1. Anna Kimszal
  2. Wiktoria Staszko

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKII:

  1. Julia Borowska
  2. Wojciech Czyżowski
  3. Przemysław Dębicki
  4. Kamil Kwiatkowski
  5. Kornel Samol
  6. Anna Kimszal
  7. Łukasz Florek
  8. Szymon Polakowski
  9. Miłosz Marian
  10. Piotr Mularczyk
  11. Radosław Szostak

Regulaminy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjum

w roku szkolnym 2018/2019.


1 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego  dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

2 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

3 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

4 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego  dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

5 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii  dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

6 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii  dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

7 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

8 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

9 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii  dla uczniów gimnazjum Regulamin pdf Załączniki pdf

 Za organizację Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych odpowiada Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz niżej wymienione placówki doskonalenia nauczycieli:

 

placówka doskonalenia nauczycieli

organizator Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z

strona www

RODN „WOM” w Bielsku-Białej

Matematyki 

Fizyki

www.wombb.edu.pl

RODN„WOM” w Częstochowie

Języka Polskiego  

Języka Niemieckiego 

Biologii

www.womczest.edu.pl

 

RODN „WOM” w Katowicach

 

Języka Angielskiego 

Historii 

Chemii

www.womkat.edu.pl

 

RODN „WOM” w Rybniku

Geografii

www.wom.edu.pl
Czytany 1911 razy

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.