Czytany 1585 razy

STUDENCI PEDAGOGIKI DLA NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW!

 

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole został ubogacony obecnością studentów z Akademii Techniczno-Humanistycznej, z Instytutu Pedagogiki w Bielsku-Białej. Studenci przybyli do nas z niespodzianką w postaci przedstawienia teatralnego pt. Królewna Śnieżka. Dziękujemy Pani Prodziekan dr Justynie Wojciechowskiej i Panu Dziekanowi prof. Ernestowi Zawadzie za obecność, życzliwość i współpracę. Studentom dziękujemy za przemiłą niespodziankę a dzieciom za piękną postawę i zaangażowanie.

10zasadplakat uczniowie plakat 10zasadplakat rodzice plakat

 

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.