Nagrody rozdane!

 

W listopadzie uczniowie klas 4, 5 i 6 Szkoły Podstawowej brali udział w kolejnym konkursie języka angielskiego. Tym razem musieli wykazać się wiedzą dotyczącą Stanów Zjednoczonych. Zwycięzcy zapamiętali wiele informacji z zakresu geografii, historii, kultury oraz ciekawostek i tradycji tego kraju. Na uznanie za swoją pracę, zaangażowanie i chęć zagłębiania wiedzy na temat Stanów zasłużyli wśród uczniów klasy czwartej Stanisław Sznyr – I miejsce, Magdalena Trzopek – II miejsce. Wśród uczniów klasy piątej: Hanna Cieślar – I miejsce, Filip Stojecki – II miejsce, Małgorzata Małecka – III miejsce. Wśród uczniów klasy 6: Antoni Klimczak – I miejsce, Kinga Dziedzic – II miejsce, Antoni Hajduk – III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG 9863 IMG 9867

 

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.