Szczęśliwej drogi już czas...

 

W środę, 23 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie szkoły klasy 8. Po zaledwie dwuletniej przygodzie z naszą szkołą przyszedł czas pożegnania. Padło wiele ciepłych, płynących z głębi serc słów od Dyrekcji, Rodziców, Wychowawczyni oraz Uczniów, więc nic dziwnego, że nie zabrakło łez wzruszenia. Podziękowania, jakie młodzież przygotowała dla Wychowawczyni, chyba nie tylko mnie na długo zapadną w pamięć. Spotkanie to było też okazją do wręczenia nagród książkowych tym Ósmoklasistom, którzy w piątek otrzymają świadectwa z wyróżnieniem, a także do złożenia gratulacji oraz wręczenia nagród dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Wszystkim raz jeszcze gratulujemy! Powodzenia na dalszej drodze zdobywania wiedzy, umiejętności i wzrostu w człowieczeństwie!

10zasadplakat uczniowie plakat 10zasadplakat rodzice plakat

 

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.