X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Media

 

W piątek, 2 października nasza Szkoła włączyła się w obchody X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Wyłonieni w klasach Eksperci Tabliczki Mnożenia sprawdzili czy ten temat jest również łatwizną dla dorosłych i nie zawiedli się. Zagadki, mnożenia i dzielenia nie są straszne dla Sióstr, Nauczycieli oraz Pracowników Szkoły. Jak mówią sami uczniowie odpytywanie dorosłych to wspaniałe uczucie, szczególnie, że mogli ich obdarować również odznakami "Ekspertów Tabliczki Mnożenia". Dla tych, którym w tym roku udało się ominąć sprawdzian mamy tylko jedną wiadomość: za rok to właśnie Ty możesz zostać ekspertem!

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.