GRATULACJE DLA BASI I HANI Z KL. VII

Laureaci i finaliści XXV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej ze śląskich szkół podstawowych, wśród nich Barbara Małecka i Hanna Szarek z klasy siódmej, odebrali w Częstochowie 27 lutego 2020 r. pamiątkowe dyplomy i nagrody. Honorowy patronat Konkursu objęli: Jego Ekscelencja Arcybiskup dr Wacław Depo Metropolita Częstochowski i Śląski Kurator Oświaty mgr Urszula Bauer.

W finale wzięło udział między innymi 12 uczniów ze szkół podstawowych z diecezji bielsko-żywieckiej. Spośród tej grupy Basia Małecka zajęła pierwsze miejsce. Wysoko uplasowała się też Hania Szarek. W tym roku tematem konkursu była Ewangelia według św. Jana. Pytania konkursowe przygotowywał wydział katechetyczny archidiecezji częstochowskiej.

Uzdolnionym uczniom pogratulowała s. dyrektor Danuta Domszy:

– Basiu i Haniu! Proszę przyjąć słowa najwyższego uznania. Przyznane 27 lutego dyplomy, podkreślają Waszą rzetelną naukę i szczególne umiłowanie Słowa Bożego. Serdecznie Wam gratuluję. W drodze do finału najpierw przeszłyście etap szkolny i rejonowy osiągając najwyższą punktację. Pragnę pochwalić Waszą postawę: pełną chęci do czytania Pisma Świętego i dzielenia się wiedzą religijną na forum klasy. Gratuluję Wam talentu, ciężkiej pracy i ambicji, niezbędnych w osiąganiu tak wspaniałych wyników, a przede wszystkim pięknego świadectwa wiary.

Dziękuję Waszym Rodzicom za trud mądrego wychowania, w tym troskę o więź ze Słowem Bożym, z Jezusem, pomoc w rozpoznaniu zdolności i inspirowanie Was do zdobywania nowej wiedzy religijnej.

Biblijny

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.