Świąteczny "Niezwykły prezent"

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami, ale ludzie, pochłonięci zakupami, pracą i codziennymi obowiązkami, zapominają, że to powinien być czas radosnego oczekiwania. Takie było najważniejsze przesłanie przedstawienia świątecznego, które obejrzeli uczniowie Szkoły Podstawowej. 

18.12.2019r. odbył się apel, podczas którego szkolne koło teatralne, składające się z uczniów 7 klasy, po raz pierwszy pokazało swoją pracę. Siódmoklasiści odegrali sztukę pt. "Niezwykły prezent", która poruszała problemy współczesnego świata. Dobór takiej tematyki nie był przypadkowy, chcieli bowiem przypomnieć, że w tym niezwykłym czasie trzeba pamiętać przede wszystkim o miłości i dobroci dla innych.

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.