Náboj Junior 2019

 

Dwie drużyny złożone z uczniów 7 i 8 klasy Szkoły Podstawowej wzięły udział w VIII edycji międzynarodowych zawodów matematyczno-fizycznych NÁBOJ JUNIOR dla uczniów szkół podstawowych. Z radością informujemy, że  jednej z naszych drużyn udało się zająć najwyższe miejsce w naszym mieście, a druga uplasowała się zaraz za podium. I miejsce w Bielsku-Białej zajął zespół A, do którego należeli: Mateusz Jakubiec, Emil Kielar, Julia Zielińska i Maciej Kuś, natomiast IV miejsce otrzymał zespół B w składzie: Anna Konicka, Lucjan Pezda, Weronika Kamińska i Joanna Wawryków.

Należy dodać, że Zespół A uplasował się również na 10 pozycji w ogólnopolskim rankingu zawierającym 156 drużyn, a w zestawieniu międzynarodowym zajął 28 miejsce na 905 szkół.

Bardzo się cieszymy z tych sukcesów i gratulujemy obu drużynom!

naboj2

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.