Warsztaty w Zamku Sułkowskich

 

Uczniowie klasy 2 SP uwielbiają warsztaty w Zamku Sułkowskich. Z niecierpliwością oczekują na dzień, w którym znów wybiorą się do bielskiego zamku i będą mogli brać udział w ciekawych i twórczych zajęciach. 

Tym razem wybraliśmy się na ,,Sztukę witrażu". Pod czujnym okiem prowadzącej - Pani Pauliny, Dzieci zapoznały  się z historią powstawania szkła, poznały najsłynniejsze witraże świata, prześledziły etapy tworzenia witrażu. Następnie Uczniowie sami stali się projektantami i kreatorami - i stworzyli swoje autorskie, niepowtarzalne witraże, z wykorzystaniem papieru, odbijającego światło i taśmy miedzianej. Zobaczcie sami :) 

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.