ROZŚPIEWANA PODSTAWÓWKA

 

Oj działo się, działo… Było wesoło, kolorowo, głośno, dynamicznie, apetycznie…a przede wszystkim międzynarodowo. A wszystko to dzięki Festiwalowi Piosenki Obcojęzycznej, który z okazji Dnia Języków Obcych 02.10.2019 roku, odbył się przy udziale wszystkich klas i nauczycieli Szkoły Podstawowej.

Jak na dzieci, młodzież i nauczycieli naszej szkoły przystało, cała impreza była huczna i na wysokim poziomie. Piosenki zabrzmiały w trzech językach: angielskim, włoskim i niemieckim, przy akompaniamencie nagrań, a capella oraz przy wsparciu instrumentów.

Choreografie i stroje przeszły wszelkie oczekiwania publiczności. Oprócz wymyślnych układów tanecznych, na scenę wpłynęła łódź podwodna, odwiedzili nas The Beatles oraz stateczna i zawsze elegancka Elżbieta II.

Ze wzruszeniem słuchaliśmy i przyglądaliśmy się młodym wykonawcom oraz wspierającym ich nauczycielom w następującym repertuarze:

Klasa 1 – Good morning

Klasa2 – Where are you from

Klasa 3 – Wheels on the bus

Klasa 4 – Yellow submarine

Klasa 5 – Schokolade

Klasa 6 - Baby – Hai

Klasa 7 - Zuppa Romana

Klasa 8 – Mamma Maria

Dziękujemy każdemu , który przyczynił się do powstania tego pięknego wydarzenia za prawdziwą ucztę dla oka i ucha.

bg

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.