To był już osiemnasty festyn szkolny

 

To był już osiemnasty festyn szkolny, przygotowany przez społeczność Zespołu Szkół Zgromadzenia Córek Bożej Miłości. W sobotę  8 czerwca bawili się wszyscy razem, niezależnie od wieku. Największymi atrakcjami były zabawa fantowa, z możliwością wygrania trzech rowerów, pokaz talentów tanecznych, teatralnych najmłodszych uczestników festynu czy mecz siatkówki uczniów gimnazjum i liceum.  Dochód z festynu - także ze sprzedaży wspaniałych przysmaków: ciast, ciasteczek, sałatek, grilla, oscypków, waty cukrowej… - będzie przeznaczony na budowę parkingu szkolnego.  

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.