Barwy niepodległości

Barwy niepodległości to temat zajęć na które 5 czerwca wybrała się do Muzeum Historycznego w Bielsku - Białej klasa 2. Na zajęciach rozmawialiśmy o symbolach narodowych, ich historii oraz wartościach, z jakimi się wiążą. W części plastycznej poznaliśmy makramę, czyli starożytną sztukę wiązania sznurków bez użycia igieł, drutów lub szydełka. Przy pomocy wyobraźni i sznurka satynowego każdy uczestnik warsztatu stworzył biało-czerwoną, np. biżuterię plecioną lub breloczek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.