KLASA 5 SP AKTYWNIE NA JURZE

 

W dniach 3 -4 czerwca klasa 5 SP wraz z opiekunami Panem Sławkiem i Tomkiem udali się na piękną przygodę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Pierwszy punktem wycieczki było zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu – XIV wieczny zamek zbudowany na najwyższym wzniesieniu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz obudowanego Grodu w Birowie. Popołudniu na ośrodku odbyły się pierwsze zajęcia terenowe oraz zajęcia wspinaczkowe, które sprawdzały nasze umiejętności oraz sprawność fizyczną. Na pierwszy rzut była wspinaczkowa skałkowa oraz pokonywanie przepaści między skałami na linach. Wieczorne ognisko spędzaliśmy śpiewając przy gitarze z Panem Tomaszem a na koniec mieliśmy grę nocną, gdzie trzeba było odnaleźć urządzenie szyfrujące wraz z odpowiednim kodem.

W drugim dniu po śniadaniu odbyła się kolejna zajęcia terenowe połączone z grą w Paintball oraz wspinaniem się w jaskini.  Ostatnimi punktami naszej wycieczki była wizyta w Jaskini Głębokiej, zwiedzanie Zamku w Bobolicach oraz przejście do Mirowa szlakiem Jury i podziwianiem krajobrazu Wyżyny.

Czas wycieczki był bardzo aktywny. Zapraszamy do oglądania zdjęć :):):)

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.