VI Dyktando Beskidzie

 

30 maja 2019 r. odbyło się VI Dyktando Beskidzie w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Bielsku-Białej organizowanego przez ATH. Na kilkuset uczestników w gronie laureatów znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły. Szymon Soszka zajął 2. miejsce w kategorii młodzików oraz w kategorii open (i dostał dwie nagrody), a Przemysław Dębicki uplasował się na 3. miejscu w kategorii i młodzików i - tak samo - w kategorii open. Również dostał dwie nagrody! Winszowali im prof. Jerzy Bralczyk i prezydent naszego miasta Jarosław Klimaszewski. Rzadko się zdarza, by dwóch uczniów z jednej szkoły stawało na podium. Zwycięzcom gratulujemy! 

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.