Wydrukuj tę stronę
środa, 31 październik 2018 11:18

Stypendium dla najlepszych

Napisał

 

Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Stypendialną co semestr przyznają stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

REGULAMIN PRZYZNAWANIA STYPENDIUM


NASI STYPENDYŚCI NA PRZEŁOMIE LAT

  • Rok szkolny 2020/2021

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w grudniu w roku szkolnym 2019/2020 r. przyznano stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Uhonorowani zostali: Emilia Dura (IB), Mikołaj Zuziak (IIIB), Alicja Kwaśny (IIIA), Karolina Nasiek (IID), Antoni Kwoczyński (IIIB), Weronika Dettlaff (IIIA), Mateusz Pysz (IIIB), Patrycja Wrona (IIIB), Joanna Munarska (IIIB), Alicja Slian (IIB), Julia Kóska (IID), Krzysztof Kuźma (IID), Emilia Kołodziejczyk (IB). Gratulujemy i życzymy salszych sukcesów.

  • Rok szkolny 2019/2020

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w grudniu w roku szkolnym 2019/2020 r. przyznano stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Uhonorowani zostali: Franciszek Kwoczyński IA, Antoni Kwoczyński IIB, Mateusz Pysz IIB, Alicja Kwaśny IIA, Paweł Miros IIIB, Julia Konopka ICD, Hanna Affanasowicz IA, Joanna Mynarska IIB, Mikołaj Zuziak IIB, Liwia Perkanowska IIA, Julia Stańco IIIA, Magdalena Damek IIIA, Bartłomiej Ajchler IIIB, Alicja Slian, IB, Blanka Nizio ICD, Karol Odój ICD, Krzysztof Kuźma ICD, Julia Kóska ICD, Karolina Nasiek ICD, Agnieszka Dryjak IB, Kamila Adamczyk IA, Patrycja Wrona IIB, Błażej Kwaśniewski IIA, Antonina Romanowska IIIA, Anna Kuźma IIIA, Anna Kupczak IIIA, Faustyna Gołąbek IIB i Dawid Szypuła IB. Gratulujemy i życzymy salszych sukcesów.

  • Rok szkolny 2018/2019

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w czerwcu w roku szkolnym 2018/2019 r. przyznano stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Uhonorowani zostali: Antoni Kwoczyński (IB), Mateusz Pysz (IB), Marta Buława (IB), Joanna Mynarska (IB), Patrycja Wrona (IB), Mikołaj Zuziak (IB), Alicja Kwaśny (IA), Błażej Kwaśniewski (IA), Liwia Perkanowska (IA), Karolina Słonka (IA), Anna Kuźma (IIA), Anna Kupczak (IIA), Magdalena Damek (IIA), Julia Stańco (IIA) i Paweł Miros (IIB). Stypendium za osiągnięcia sportowe uzyskał Maciej Pindel (IIB). Naszym stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • Rok szkolny 2017/2018

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w czerwcu w roku szkolnym 2017/2018 r. przyznano stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Uhonorowani zostali: Anna Kupczak (IA), Julia Stańco (IA), Dominika Szpaczek (IA), Magdalena Damek (IA), Anna Trzop (IA), Anna Kuźma (IA), Antonina Romanowska (IA), Anna Sala (IA), Stanisław Rajwa (IB), Weronika Rogalska (IA), Martyna Kiszczak (IIA), Paweł Miros (IB), Faustyna Słonka (IB), Bartłomiej Ajchler (IB) i Martyna Gumółka (IA). Stypendium za osiągnięcia sportowe uzyskał również Maciej Pindel (IB). 


    Jest nam niezwykle miło poinformować o przyznaniu  stypendiów  naukowych uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. W grudniu 2017 uhonorowani zostali: Anna Kupczak (1A), Magdalena Damek (1A), Julia Stańco (1A), Anna Kuźma (1A), Anna Trzop (1A), Weronika Rogalska (1A), Anna Sala (1A), Martyna Markiel (1A ),  Dominika Szpaczek (1B), Faustyna Słonka (1B), Dawid Tabak (1B), Paweł Miros (1B), Aleksandra Pieczarka (2B), Aleksandra Bugla (3A), Jakub Kotuła (3A), Agata Szotek (3B), Karolina Gołąbek (3B), Ireneusz Otocki (3B). Drodzy stypendyści, bardzo cieszymy się Waszymi osiągnięciami naukowymi i życzymy, abyście nadal pomnażali swą wiedzę, talenty i zainteresowania. Gratulujemy!

  • Rok szkolny 2016/2017

    22 grudnia 2016 podczas spotkania wigilijnego Siostra Dyrektor Danuta Domszy i Siostra Wicedyrektor Joanna Bryła przyznały stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe bądź bardzo dobre zachowania. Uhonorowani zostali: Zofia Gibas (III A), Anna Janiczek (III A), Katarzyna Krywult (III A), Marek Kudrys (III B), Natalia Zeman (III B), Aleksandra Bugla (II A), Jakub Kotuła (II A), Ireneusz Otocki (II B), Dominik Konior (II B), Oliwia Pala (I A) i Gabriela Hałas (I A). Drodzy stypendyści, bardzo cieszymy się Waszymi osiągnięciami naukowymi i życzymy, abyście nadal pomnażali swą wiedzę, talenty i zainteresowania. Gratulujemy!

  • Rok szkolny 2015/2016

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w czerwcu w roku szkolnym 2015/2016 r.  stypendium otrzymują: Aleksandra Bugla (IA), Zofia Gibas (IIA), Maciej Jakubiec (IA), Anna Janiczek (IIA), Dominik Konior (IB), Jakub Kotuła (IA), Katarzyna Krywult (IIA), Marek Kudrys (IIB), Magdalena Sołtysiak (IIA), Agata Szotek (IB) i Natalia Zeman (IIB). Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.


    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w grudniu w roku szkolnym 2015/2016 r. stypendium otrzymują:Zofia Gibas (III A), Anna Janiczek (III A), Katarzyna Krywult (III A), Marek Kudrys (III B), Natalia Zeman (III B), Aleksandra Bugla (II A), Jakub Kotuła (II A), Ireneusz Otocki (II B), Dominik Konior (II B), Oliwia Pala (I A) i Gabriela Hałas (I A). Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

  • Rok szkolny 2014/2015

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w w roku szkolnym 2014/2015 r.  stypendium otrzymują: Dominika Sosna (kl.III), Katarzyna Krywult (kl.II), Marek Kudrys (kl.II), Natalia Zeman (kl.II), Magdalena Sołtysiak (kl.II), Jakub Kotuła  (kl.I), Aleksandra Bugla (kl.I), Agata Szotek (kl.I), Dominik Konior (kl.I) i Piotr Wójtowicz (kl.I).  Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

  • Rok szkolny 2013/2014

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w w roku szkolnym 2013/2014 r.  stypendium otrzymują: Klaudia Główka (kl.II), Dawid Dyczek (Kl.II), Szymon Helbin (kl.I), Anna Szczurek (kl. I), Joanna Ryłko (kl.I), Jadwiga Kamińska (kl.I) i Szymon Janik (kl.I). Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

  • Rok szkolny 2012/2013

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w w roku szkolnym 2012/2013 r.  stypendium otrzymują: Joanna Bieniek (IIIa), Justyna Ciapała (IIIa), Ewelina Wojtyła (IIIb), Natalia Zimniak (IIa), Klaudia Główka (Ib), Agnieszka Kulińska (Ia), Dawid Dyczek (Ia). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • Rok szkolny 2011/2012

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w roku szkolnym 2011/2012 r.  stypendium otrzymują: Justyna Ciapała (IIb), Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • Rok szkolny 2010/2011

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w roku szkolnym 2010/2011 r. stypendium otrzymują:Magdalena Biskup (IIIa),  Justyna Ciapała (Ib), Anna Drewniak (IIIb),  Wojciech Gardias (IIb),  Agnieszka Lubas (IIb),  Anna Marek (IIa),  Sabina Nowak (IIIb),  Sławomir Pietraszko (IIa),  Agnieszka Suchy (IIa),  Monika Szymanek (IIa),  Joanna Wołąkiewcz (IIb),  Joanna Wójcik (IIb). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • Rok szkolny 2009/2010

    Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Komisji Stypendialnej w w roku szkolnym 2009/2010 r.  stypendium otrzymują: Magdalena Biskup (IIa), Anna Drewniak (IIb), Natalia Greń (IIb), Anna Litwinek (IIa), Agnieszka Lubas (Ib), Sabina Nowak (IIb), Krzysztof Pałus (Ia), Sławomir Pietraszko (Ia), Joanna Wołąkiewicz (Ib). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 2654 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2021 14:08