• 00.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • R8ee55b14218437e4115b4e50e219f65f.jpg
Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej

28 marca uczniowie klas maturalnych podjęli pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, by w tym szczególnym Sanktuarium powierzyć Bogu dalsze koleje własnego życia. Podczas Mszy Świętej w kaplicy Cudownego Obrazu prosiliśmy Najświętszą Maryję Pannę o pomoc na czas rozeznawania i wyboru życiowej drogi. Prosiliśmy, abyśmy tak jak Ona w czasie zwiastowania, odpowiadając Archaniołowi: „Niech mi się stanie wola Twoja”, byli gotowi odpowiedzieć Bożemu planu miłości, który ma wobec nas. Po Mszy Świętej udaliśmy się na Drogę Krzyżową w ramach dróżek kalwaryjskich, gdzie w ciszy przez czternaście stacji rozważaliśmy Mękę Chrystusa pragnąc wraz z nim nieść ciężar własnych krzyży. Myślę, że był to szczególny dzień zatrzymania się, w tym czasie dla nas maturzystów bardzo intensywnym. Ufając Bożej Opatrzności powróciliśmy do naszych domów i codziennych obowiązków. Dziękujemy księdzu Ryszardowi za prowadzenie pielgrzymki. Dziękujemy szczególnie naszym drogim wychowawczyniom: Pani Ani i Pani Sylwii, że w tym dniu modliły się razem z nami.

Łukasz Hudecki

Czytany 232 razy
Więcej w tej kategorii: « #ZaJaki.pl Dzień otwarty »

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top