• 00.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
Stypendium dla najlepszych

W grudniu przyznano stypendia naukowe uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Uhonorowani zostali: Emilia Dura (IB), Mikołaj Zuziak (IIIB), Alicja Kwaśny (IIIA), Karolina Nasiek (IID), Antoni Kwoczyński (IIIB), Weronika Dettlaff (IIIA), Mateusz Pysz (IIIB), Patrycja Wrona (IIIB), Joanna Munarska (IIIB), Alicja Slian (IIB), Julia Kóska (IID), Krzysztof Kuźma (IID), Emilia Kołodziejczyk (IB). Naszym stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 122 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top