Życzenia Samorządu Uczniowskiego z okazji Święta Szkoły

Nasze Cudowne Siostry!

W tym ważnym dniu, jakim jest rocznica założenia Waszego Zgromadzenia pragniemy przede wszystkim podziękować za Waszą obecność. Pokazujecie nam, że służba Bogu nie musi wiązać się ze smutnym życiem – wręcz przeciwnie! Swoim byciem świadczycie o radości związanej z byciem w relacji z Bogiem. Ta postawa porywa nawet najzatwardzialsze serca. Pragniemy dodać, że nie piszemy tych wszystkich słów, ze względu na to, że „tak wypada powiedzieć komuś, gdy dziękujemy”. Pisząc te życzenia mamy przed oczami sytuacje, w których czuliśmy Waszą miłość do nas.

To, czego pragniemy Wam życzyć to Nieba! A po drodze tam, zaufania Temu u Góry, które zwycięży wszystkie Wasze troski. Chcemy również życzyć radości z Waszej pracy oraz siły do wielkich rzeczy. Jednocześnie, życzymy i tych spokojniejszych momentów, aby Siostry miały też czas na odpoczynek i chwile dla siebie, tak bardzo potrzebne każdemu!

Zapewniamy o naszej modlitwie za Was :)

Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece!

W imieniu wszystkich uczniów – Samorząd LO

Czytany 293 razy
klauzulaR klauzulaM

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top