Balet w Ostrawie

Dnia 5.02. 2020r. pojechaliśmy wraz z opiekunami do Teatru Narodowego im. Antonina Dvoraka w Ostrawie na balet pt.,, Niebezpieczne związki”. Był to pierwszy w historii szkoły wyjazd na tego typu spektakl.

Zachwycił nas taniec, w którym każda figura była tak subtelna, a zarazem przemyślana i dokładna, wręcz posągowa, iż z samego obrazu malowanego melodią i ruchami, tworzyła się historia, od której nie można oderwać oczu. Ile było w tym pasji, ile uczuć, ile emocji! A wszystko przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej.

Spektakl niewątpliwie zapiera dech w piersiach. Profesjonalne stroje, dźwięk harfy oraz piękne kreacje aktorskie zachwyciły publiczność. Trudno się dziwić, że balet to ulubiona forma artystyczna wielu koneserów sztuki, ponieważ od chwili wejścia czuliśmy wyjątkową atmosferę. Co ważne, nabraliśmy pewności, że to przedstawienie jest dla każdego, nie tylko zakochanego w tańcu i pięknym brzmieniu muzyki.

Przynajmniej raz w życiu warto doświadczyć sztuki w takim wydaniu.

Wrażeniami podzieliły się Zosia Szarek i Faustyna Słonka

Czytany 214 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top