Warsztaty chemiczne

Dnia 6 grudnia 2019 roku, my - uczniowie klasy III A LO, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach chemicznych, organizowanych w Pałacu Młodzieży im. prof. Aleksandra Kamińskiego w Katowicach.

Podczas zajęć samodzielnie przeprowadzaliśmy wiele doświadczeń z zakresu pierwiastków bloku d, czyli... zmory każdego maturzysty :) Dzięki nim na własne oczy mogliśmy zobaczyć, jak faktycznie zachodzą te reakcje chemiczne, których dotąd uczyliśmy się w teorii, co niezaprzeczalnie ułatwi nam przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Osobiście uważam, że udział w tych warsztatach był wspaniałą okazją, by odkryć w sobie pasję naukowca i zachwycić się światem chemii.

Antonina Romanowska

Czytany 569 razy
klauzulaR klauzulaM

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top