Przegląd Pieśni Patriotycznych

Niepodległość naszej Ojczyzny dla każdego Polaka patrioty zaraz po Bogu i honorze jest wartością największą, wyrażaną i pielęgnowaną w różny sposób. W świętowanie odzyskania niepodległości zaangażowali się również uczniowie naszego liceum, którzy 15 listopada wzięli udział w przeglądzie pieśni patriotycznych organizowanym przez oddział Akcji Katolickiej przy parafii Opatrzności Bożej.

Wśród nich byli obecni uczniowie klasy IB liceum: Adam Łakomy, Dawid Szypuła, Łukasz Hudecki, Filip Buława, Wiktor Widera, a także Dawid Tabak z klasy IIIB, oraz Mikołaj Michalik z klasy IIB. Znaczącą rolę odegrał również Marcin Tomaszczyk, dbający o oprawę muzyczną. Wymienionym uczniom udało się dostać do kolejnego etapu konkursu na szczeblu diecezjalnym.

Na ręce Pani mgr Anny Kozieł składamy szczere podziękowania za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu.

Łukasz Hudecki

Czytany 760 razy
klauzulaR klauzulaM

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top