Dołącz do nas!

Pewnie zastanawiacie się nad wyborem szkoły średniej. Jeśli szukacie liceum, w którym rozwiniecie skrzydła, doskonaląc Wasze zdolności, umiejętności i pasje, to nie mogliście trafić lepiej. Tym razem nie będzie o nauce i wynikach matur, bo fakt, że jesteśmy w ścisłej czołówce naszego miasta, jest powszechnie znany.

Dziś jednak chcemy, byście zobaczyli nas w innej odsłonie. A jacy jesteśmy? Przede wszystkim otwarci, radośni, spontaniczni, pomysłowi i pełni optymizmu. Z nami nuda Wam nie grozi! I jeszcze jedno, lubimy podróże. Byliśmy wszędzie, no dobrze, ...prawie wszędzie  O tym jednak przekonajcie się sami.

Czytany 84 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top