Warsztaty muzyczne

W dniach 26-27 września, chór szkolny naszego zespołu złożony z 21 wyborowych śpiewaków i muzyków uczestniczył w rekolekcjach z elementami warsztatowymi w bielskiej parafii Św. Pawła Apostoła.

Wyruszyliśmy  skoro świt w czwartek, aby przed południem zameldować się w ośrodku rekolekcyjnym na osiedlu Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej.

Program rekolekcji obfitował w elementy duchowej formacji takie jak: modlitwa ze Słowem Bożym, Eucharystia, modlitwa uwielbienia. Ponadto szlifowaliśmy umiejętności wokalne, śpiewu wielogłosowego oraz wykonywania pieśni w stylu GOSPEL. Wśród nas zgromadziło się kilkoro uczniów, którzy  akompaniowali nam na instrumentach. Było słychać troje skrzypiec, dwa flety poprzeczne, cztery gitary, oraz instrument klawiszowy. Efektem wspólnej pracy jest nagranie nowej wersji hymnu naszej szkoły, która niebawem zostanie zaprezentowana na  stronie internetowej naszej szkoły. Efektem naszej dwudniowej pracy był również program pieśni uwielbienia i GOSPEL, który mieliśmy okazję zaprezentować podczas koncertu w Hospicjum im Jana Pawła II w piątkowe popołudnie. Zarówno dla podopiecznych tej placówki jak i nas występujących było to ogromne przeżycie i na długo zostanie w naszych sercach i pamięci. 

Chór szkolny ZCBM

Czytany 599 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pani Julia Szablowska.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top