Jesteś tutaj:STREFA UCZNIA I RODZICA»Mundurek»Mundurek

Strój szkolny

Strój szkolny obowiązujący w Szkole Podstawowej Zgromadzenia Córek Bożej Miłości.

1

Dziewczynki:  koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru czerwonym lub niebieskim (z haftowanym logo szkoły). Dół spódnica lub spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.
Chłopcy: koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru czerwonym lub niebieskim (z haftowanym logo szkoły). Dół spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.

2

Dziewczynki: elegancka koszula z długim lub krótkim rękawem w kolorze białym, granatowa tunika (z haftowanym logo szkoły), białe rajstopy lub podkolanówki, eleganckie buty.
Chłopcy: elegancka koszula z długim lub krótkim rękawem, granatowa kamizelka (z haftowanym logo szkoły), granatowe spodnie na kantkę, eleganckie buty.

3

Dziewczyny: koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru białym lub granatowym (z haftowanym logo szkoły). Dół spódnica lub spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.
Chłopcy: koszulka polo z krótkim lub z długim rękawem w kolorze do wyboru białym lub granatowym (z haftowanym logo szkoły). Dół spodnie w kolorze czarnym lub granatowym, buty na jasnej podeszwie.

4

Dziewczyny: elegancka biała koszula z krótkim lub długim rękawem, granatowa kamizelka (z haftowanym logo szkoły), spódnica w szkocką kratę do kolan, eleganckie buty.
Chłopcy: elegancka biała koszula z krótkim lub długim rękawem, granatowa kamizelka (z haftowanym logo szkoły), eleganckie granatowe lub czarne spodnie na kantkę, eleganckie buty.

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.