Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Zajęcia rozwijające uzdolnienia
w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi
 Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner
w roku szkolnym 2018/2019 - Semestr I

  • Zajęcia humanistyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Katarzyna Bandel

    języka polskiego

    czwartek

    14.05-15.00

    3

    Anna Kozieł

    historyczne 

    poniedziałek

    14:10-14:55

    9

    Piotr Seweryn

    języka polskiego

    wtorek   kl. 5

    piątek  kl. 7 i 8

    14:10-14:55

    14:10-14:55

    5

    12

    s. Katarzyna Hałas

    biblijne

    środa

    14.10-14.55

    5

  • Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    matematyczne

    wtorek  kl. 2

    7:30-8:15

    8

    Katarzyna Błachut

    matematyczne

    poniedziałek

    7:30-8:15

    7

    Marzena Gruzło

    biologiczne

    czwartek (wg potrzeb)

    14.10-14.55

    12

    Aneta Gut Sulima

    fizyczne

    piątek

    14:10-15:45

    8

    Barbara Hańderek-Kurcz

    matematyczne

    wtorek

    7.25-8.10

    9

    Justyna Migdał

    informatyczne

    środa (wybrane terminy)

    15:50-16:35

    18

    Anna Rączka

    matematyczne

    środa   kl. 1

    12:25-13:10

    6

    Joanna Then

    chemiczne

    wtorek

    7:30-8:15

    5

    Anna Tkocz

    geograficzne

    piątek

    14:10-14:55

    13

  • Zajęcia językowe

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Iwona Adamaszek

    język angielski

    wtorek  kl. 4

    poniedziałek  kl. 8

    13:20-14:05

    15:00-15:40

    5

    7

    Anna Chorąży

    języka angielskiego

    poniedziałek kl. 4

    wtorek      3 gimn.

    środa         kl. 7

    7:30-8:15

    3

    Joanna Garbiak-Wójcicka

    języka  angielskiego

    środa

    7.30-8.15

    5

    Agata Giczala-Naróg

    języka niemieckiego

    wtorek  kl. gimn

    15:00-15:45

    12

    Sylwia Stejskal

    języka francuskiego

    środa co 2 tygodnie

    7:30-8:15

    2

    s. Monika Szlagor

    języka angielskiego

    wtorek

    7:25-8:10

    10

  • Zajęcia artystyczne

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Beata Bakalarska

    plastyczne

    poniedziałek kl. 1 i 2

    7:30-8:15

    8

    Anna Rączka

    muzyczne

    piątek  kl. 1 i 2

    12:25-13:10

    6

    Tomasz Wiatrowski

    chór szkolny

    poniedziałek - SP

    wtorek - gimnazjum

    7.40 -8.20

    7.40-8.20

    kaplica

    zakonna

  • Zajęcia sportowe

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Sławomir Błachut

    SKS

    środa

    15:45-17:00

    sala gimn.

    Dorota Duława

    WF

    poniedziałek

    15.45-16.45

    sala duża

  • Inne zajęcia

    Nauczyciel prowadzący

    Rodzaj zajęć

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Nr sali

    Michał Paździora

    zajęcia szachowe

    czwartek  kl. 1, 2

    czwartek  kl. 4, 5

    7.30-8.15

    14.10-14.55

    6

    3

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.