wtorek, 06 listopad 2018 09:40

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Jakub Ledwoń (kl.7)
  2. Radosław Antończyk (kl.7)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Kacper Podgórski (kl.7)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Aleksandra Gawlas (kl.7)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Julia Borowska (kl.2)
  2. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  3. Julia Szary (kl.3)
  4. Emilia Wrona (kl.2)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Maciej Lachowski (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Marcin Wylęgała (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z CHEMII:

  1. Bartłomiej Bieńko (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Klaudia Honkisz (kl.2)
  2. Błażej Kwaśniewski (kl.3)
  3. Helena Grygierczyk (kl.3)
  4. Aleksandra Jarosz (kl.3)
  5. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  6. Natalia Witek (kl.3)
  7. Bartłomiej Bieńko (kl.3)
  8. Mateusz Pysz (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS-u:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Wioletta Sajdak (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Piotr Wiercigroch (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Michał Uchański (kl.3)
  3. Wojciech Neuman (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Klaudia Honkisz (kl.2)
  2. Błażej Kwaśniewski (kl.3)
  3. Helena Grygierczyk (kl.3)
  4. Julia Szary (kl.3)
  5. Aleksandra Jarosz (kl.3)
  6. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  7. Justyna Wieczorek (kl.2)
  8. Mikołaj Nabagło (kl.3)
  9. Wioletta Sajdak (kl.3)
  10. Natalia Witek (kl.3)
  11. Bartłomiej Bieńko (kl.3)
  12. Mateusz Pysz (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS-u:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Wioletta Sajdak (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Kamila Żur (kl.3)

 

Czytany 18 razy

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.